[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

مدیرکل راه و شهرسازی فارس: کازرون به برازجان متصل می‌شود، روزنامه شیراز نوین

با احداث محور فرعی و پل بزرگ حسین‌آباد در منطقه جره شهرستان کازرون این شهرستان به شهرستان دشتستان یا همان برازجان متصل می‌شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان فارس، مهندس تکاور در بازدید از محور جره به حسین‌آباد که یک محور فرعی است گفت: حوزه استان بوشهر تا حوزه استان فارس زیرسازی و آسفالت شده و به بهره‌برداری رسیده است.
وی افزود: از سمت استان فارس حدود 10کیلومتر در سال گذشته نیز به بهره‌برداری رسیده و 10‌کیلومتر باقی‌مانده که به‌صورت راه دسترسی معمولی است نیز سال گذشته به مناقصه رفته و پیمانکار آن تعیین شده و امسال عملیات اجرایی آن آغاز شده است.
مدیر‌کل راه و شهرسازی فارس تصریح کرد: در طول این 10‌کیلومتر 17‌دستگاه پل کوچک وجود دارد که همه پل‌ها اکنون دردست اقدام است. مهندس تکاور خاطرنشان ساخت: در انتهای مسیر یک پل بزرگ در دست اجرا است که 10‌دهانه 8‌متری دارد و سال جاری آغاز می‌شود.
وی در ادامه گفت: امیدواریم که 10‌کیلومتر باقی‌مانده را در سال 97 به بهره‌برداری برسانیم و حوزه فارس را به بوشهر وصل کنیم و یک محور اتصالی بین استان بوشهر و فارس برقرار سازیم.
مهندس تکاور افزود: بهره‌برداری از این مسیر علاوه‌بر اتصال دو استان از مسیر دیگری باعث عمران و آبادانی مناطق و روستاهای طول مسیر می‌شود. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی