[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

تیم ملی بدون کی‌روش هم می‌تواند نتیجه بگیرد! ، روزنامه شیراز نوین

محمدرضا خلعتبری، بازیکن فصل گذشته پدیده مشهد، هنوز برای فصل آینده تصمیمی نگرفته و این در حالی است که خودش تأکید می‌کند در حال حاضر چند پیشنهاد دارد. 
خبرنگار ما با خلعتبری در مورد پدیده و مسائل مختلف دیگر صحبت کرد که او به سؤالات پاسخ داد.
مثل اینکه وضعیت باشگاه پدیده هنوز مشخص نیست.
در اینکه پدیده قصد دارد تیم‌داری کند هیچ شکی وجود ندارد. من مدتی پیش با مسئولان باشگاه صحبت کردم و آنها گفتند می‌خواهند تیم‌داری کنند. به هر حال باشگاه با بازیکنانی که قرارداد ندارند مذاکره خواهد کرد و البته برخی از بازیکنان هم قراردادشان تمام شده است.
در مورد رفتن مهاجری چه صحبتی داری؟
به هر حال این موضوع به مسئولان باشگاه پدیده و شخص مهاجری مربوط می‌شود و باید بگویم آقارضا هم برای تیم زحمت‌ کشید و باید قدردان زحمات این مربی باشیم.
آیا خودت در حال حاضر پیشنهاد داری؟
پیشنهاد که دارم، مگر می‌شود بازیکنی پیشنهاد نداشته باشد؟ من هنوز عجله‌ای برای تصمیم‌گیری ندارم و فعلاً استراحت می‌کنم.
برای فصل آینده اولویت خاصی داری؟
من یک فصل خوب در پدیده داشتم و نهایت تلاشم را انجام دادم. حالا باید دید شرایط برای فصل آینده چگونه خواهد شد. طبیعتاً هر پیشنهادی برسد من رسیدگی خواهم کرد تا بهترین تصمیم را بگیرم.
چند درصد از پولت را هنوز دریافت نکرده‌ای؟
من 40درصد از مبلغ قراردادم را هنوز نگرفته‌ام، ولی باید از مسئولان باشگاه پدیده تشکر کنم که اواخر فصل درصدی از قراردادها را پرداخت کردند. متأسفانه امسال پدیده مادر هیچ کمکی به باشگاه ما نکرد.
پدیده مادر؟ منظورت چیست؟
منظورم مجموعه بزرگ پدیده است. ما انتظار داشتیم مجموعه پدیده به تیم ما کمک کند.
حتماً می‌دانی کی‌روش گفته است شاید بعد از جام جهانی از تیم ملی برود و در جام‌ملت‌ها‌ سرمربی ایران نباشد. در این مورد چه نظری داری؟
اگر کی‌روش نماند مطمئناً مربی دیگری به تیم ملی می‌‌آید. شما دیدید وقتی منصوریان از استقلال رفت وینفرد شفر به این تیم آمد و نتایج خوبی هم گرفت. تیم ملی در حال حاضر بازیکنان باکیفیت زیادی دارد و یکی از دلایل مهمی که خوب نتیجه می‌گیرد همین است. البته حسن کی‌روش این است که توجه ویژه‌ای به بازیکنان دارد، ولی من معتقدم تیم ملی بدون او هم می‌تواند نتیجه بگیرد. الان مربیان بزرگی در دنیا هستند که بیکار هستند و می‌توانند هدایت ایران را برعهده بگیرند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی