[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

طیبی: آرزو دارم مادرم بازی‌هایم را در سالن ببیند، روزنامه شیراز نوین

ملی‌پوش مشهدی تیم ملی فوتسال و بازیکن تیم غیرت قزاقستان عنوان کرد: در کشور و شهرهای مختلف مورد تقدیر قرار گرفته‌ام، اما متأسفانه مسئولان مشهدی را نمی‌شناسم. به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران، عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد با ستاره مشهدی تیم ملی فوتسال کشورمان دیدار و گفت‌وگو کرد.
حسین طیبی، ملی‌پوش مشهدی تیم ملی فوتسال و بازیکن تیم غیرت قزاقستان نیز در این جلسه عنوان کرد: در کشور و شهرهای مختلف مورد تقدیر قرار گرفته‌ام، اما متأسفانه مسئولان مشهدی را نمی‌شناسم. پس از هر اتفاق خوب مسئولان این شهر حتی به من تلفن هم نمی‌کنند و متأسفانه خیلی از ورزشکاران به‌خاطر همین بی‌توجهی‌ها ورزش را کنار گذاشته‌اند. وی افزود: مشهد جزو شهرهای ثروتمند ایران است، اما متأسفانه در حوزه ورزش آن‌چنان که شایسته است ظاهر نمی‌شود و به نظر من سهم مسئولان در‌ این ‌زمینه قابل‌توجه است. من از ورزش بانوان و همچنین ورود بانوان به ورزشگاه حمایت می‌کنم و درخواستم از شما نیز حمایت از ورزش و پیگیری بحث ورود زنان به ورزشگاه است. آرزوی من این است که مادرم بازی‌های من را ببیند.
در این مراسم شهناز رمارم گفت: ورزش یکی از دغدغه‌های مهم شورای پنجم است و ما برای اولین‌بار ردیفی مجزا به این مقوله اختصاص داده‌ایم. شورای پنجم به مردم قول امید و نشاط داده و یکی از مؤلفه‌های مهم تحقق این امر، توجه به ورزش است و امیدواریم در سال‌های پیش‌رو تغییر نگاه و رویکرد ما نسبت به این موضوع در جامعه ملموس شود.
عضو هیئت‌رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد مقدس بیان کرد: آن‌گونه که بایدوشاید برنامه‌ریزی، بودجه کافی، نگاه کلان و درازمدت در حوزه ورزش وجود ندارد و ما به سهم خود در این حوزه تلاش می‌کنیم و در کنار تخصیص ردیف بودجه برای ورزش کارگروه تخصصی تربیت‌بدنی به ریاست رئیس شورا را نیز برای اولین ‌بار راه‌اندازی کرده‌ایم و امیدواریم در سال‌های پیش‌رو، شاهد اتفاقات مثبت و ملموسی در این حوزه باشیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی