[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

تأسیسات نظم لیگ را به هم نزند!، روزنامه شیراز نوین

به گزارش خبر ورزشی، مدت‌هاست که باشگاه تأسیسات دریایی انحلال تیم فوتسال خود را اعلام کرده و طبیعتاً در این شرایط باید به دنبال فروش امتیاز خود باشد. اما در شرایطی که یکی دو اسپانسر برای خرید امتیاز این تیم وارد گود شده‌اند شنیده می‌شود تعلل در این‌باره تا آستانه پشیمان شدن اسپانسرهای جدید هم پیش رفته است. اگر مسئولان تأسیسات که به ادعای خود به دلیل مشکلات مالی قید تیم‌داری در فوتسال را زده‌اند قصد ماندن در این حوزه را ندارند، برای فروش امتیاز خود ثبات نظر داشته و هر روز یک حرف را نزنند و از سوی دیگر، کمک کنند تا فوتسال ما سرپا مانده و اسپانسر جدید زودتر تیمش را شکل دهد. این امروز و فردا کردن‌ها به منزله از بین رفته انگیزه اسپانسر و حتی بروز بی‌نظمی در لیگ هم می‌شود. قیمت یک تیم لیگ برتری مشخص است و بالا و پایان کردن قیمت و بازارگرمی کار درستی نیست. تأسیسات باید نام نیکش در فوتسال را زنده نگه دارد و با فروش به موقع امتیازش حالا که مشتری هست، اجازه دهد به نیکی از آنها یاد شود، اما اگر این رویه ادامه پیداکند لازم است کمیته فوتسال ورود کند.
سازمان لیگ اواخر اردیبهشت ماه را آخریم زمان اعلام آمادگی تیم‌ها مشخص کرده و چه خوب که تیم‌هایی که تا این زمان وضعیت خود را مشخص نمی‌کنند تعیین وضعیت شوند. شاید برخی تیم‌ها نیاز به زمان بیشتر برای تصویب بودجه و تعیین اسپانسر داشته باشند، اما وقتی تکلیف تیمی مثل تأسیسات خیلی زودتر از همه روشن شده تا آن روز کمیته فوتسال صبر کند و اگر کاری نکردند، امتیاز آنها را به آنکه اهلش هست واگذار کند.
به هر حال باید این هفته را هم منتظر ماند و دید چه سرنوشتی در انتظار تأسیسات است و آیا مدیران این باشگاه در نهایت راضی به فروش امتیاز این تیم می‌شوند یا نه.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی