[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

احمدی: هر ۱۶‌بازیکن تیم ملی از شانس برابری برخوردارند، روزنامه شیراز نوین

ملی‌پوش تیم ملی کاراته گفت: در حال حاضر ۱۶نفر در اردوی تیم ملی حضور دارند که همه از شانس برابری برای حضور در بازی‌های آسیایی برخوردار هستند. سعید احمدی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص مرحله سوم تمرینات تیم ملی اظهار داشت: این مرحله از تمرینات نیز بر اساس برنامه پیش‌بینی شده کادرفنی تیم ملی برگزار شد و همه چیز طبق روال پیگیری شد. بازیکنان و کادرفنی هر روز متمرکزتر از روزهای گذشته برای موفقیت در مسابقات لیگ جهانی کاراته وان و بعد از آن مسابقات قهرمانی آسیا و بازی‌های آسیایی تمرینات را انجام و برنامه‌ها را پیگیری می‌کنند. وی تصریح کرد: بچه‌های حاضر در اردو نیز همه در حال تلاش هستند تا بهترین توانایی خود را ارائه کنند و امیدوارم هر بازیکنی که بهترین است به حق خود برسد و بهترین نتیجه را کسب کند. با توجه به تمرینات خوبی که پشت سر می‌گذاریم و نظم و آرامش حاکم بر اردوی تیم ملی نیز بسیار خوش‌بین هستم تا بهترین اتفاقات برای تیم ملی رقم بخورد.
ملی‌پوش تیم ملی کاراته در خصوص کسب مدال طلا در مسابقات یو.اس.اوپن آمریکا گفت: بعد از آسیب‌دیدگی که داشتم در دو مرحله لیگ جهانی در سال گذشته شرکت کردم که رنگ مدال آن برای مهم نبود. فارغ از این موضوع اما تا پای سکوی هر دو مسابقات نیز رسیدم و در کاراته وان پاریس با اشتباهات داوری مدالم از دست رفت. در کاراته وان امارات نیز در دیدار نیمه‌نهایی با 4‌امتیاز از حریف خود پیش بودم که دنده‌ام آسیب دید و روانه بیمارستان شدم. دو بدشانسی باعث شد که دو لیگ جهانی آخر خود را پشت سر بگذارم اما با وجود این اتفاقات نیز از آمادگی خوبی برخوردار بودم.
احمدی ادامه داد: با پیگیری تمرینات در مسابقات یو.اس.اوپن آمریکا شرکت کردم که خوشبختانه به دیدار نهایی صعود کردم. در مسابقه پایانی نیز مقابل کاپیتان تیم ملی آمریکا که یکی از بازیکنان عنوان‌دار جهان است به پیروزی و مدال طلا رسیدم. این تازه شروع راه من در سال جدید است که آن را خوب شروع کردم و امیدوارم روز به روز به شرایط بهتری دست پیدا کنم. قصد دارم امسال بهترین خودم باشم و عملکردی متفاوت از گذشته داشته باشم.
وی درخصوص شانس خود برای حضور در بازی‌های آسیایی خاطر‌نشان کرد: در حال حاضر 16‌نفر در اردوی تیم ملی حضور دارند که همه از شانس برابری برای حضور در بازی‌های آسیایی برخوردار هستند. کادر فنی نیز برنامه شفافی را ارائه کرده است و هر بازیکنی در شرایط بهتری قرار داشته باشد به این مسابقات اعزام خواهد شد. در دوره گذشته بر اساس اتفاقاتی به این مسابقات اعزام نشدم، اما در این دوره تمام تمرکزم حضور در این مسابقات است و کسب بهترین نتیجه است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی