[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۵۸
  • دوره جدید

معابر روستای احمدآباد آسفالت شد ، روزنامه شیراز نوین

فعالیت‌های عمران روستایی بنیاد مسکن به روستای احمدآباد فیروزآباد رسید. این عملیات در سطح ۱۱۰۰ مترمربع در این روستا اجرایی شده است. به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان فارس، محمدناصر کریمی مدیر بنیاد مسکن شهرستان فیروزآباد گفت: این عملیات از محل اعتبارات در اختیار نماینده شهرستان انجام شده و تأثیر بسزایی در افزایش رضایتمندی روستائیان دارد.
محمد ناصر کریمی در گزارشی با ترسیم سیمای عمران روستایی در این شهرستان اظهار داشت: تهیه و بازنگری طرح هادی ۱۴ روستا با اعتباری به مبلغ ۶۲۰۰میلیون ریال از جمله کارکردهای بنیاد مسکن در این شهرستان است.
کریمی در ادامه گفت: اجرای بهسازی معابر شامل اجرای بیش از ۲۰هزار مترمربع آسفالت در روستاهای مرادآباد، کمال‌آباد، حسین‌آباد سرگر و جایدشت با اعتباری بالغ بر ۵۰میلیارد ریال نیز در این شهرستان به سرانجام رسید.
مدیر بنیاد مسکن شهرستان فیروزآباد اضافه کرد: اجرای بهسازی معابر شامل زیرسازی تک‌لبه کانیو در ۱۳ روستای شهرستان از محل اعتبارات استانی و ملی بالغ بر ۶۵میلیارد ریال و اجرای عملیات آماده‌سازی معابر زمین‌های واگذاری بنیاد از محل اعتبارات بند (الف) فروش زمین به مبلغ ۱۲میلیارد ریال در روستاهای جهادآباد، مرادآباد، سرگر، روز بدان، آب قلات و بایگان بخشی از دیگر عملکردهای بنیاد مسکن در این شهرستان است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی