[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین
شما امروز می‌خواهید حرف خود را به کرسی بنشانید، زیرا ممکن است در آغاز به مطلب خود مسلط باشید ولی قبل از شروع به کار دیگران را فراری می‌دهید. سپس، همچنان‌که سخت کار می‌کنید تا شکست خود را جبران کنید، آسان‌گیر و بی‌قید جلوه می‌کنید. حتی اگر احساس می‌کنید تحت فشار هستید، می‌توانید مؤثر باشید؛ پس از وقت خود خوب استفاده کرده و پیش از شروع به صحبت، درباره آنچه می‌خواهید بگویید خوب بیندیشید.
اردیبهشت
امروز برایتان آسان نیست درباره گذشته با دیگران صحبت کنید. بعضی اوقات، شرایط آن‌قدر تغییر می‌کنند که احساس ناامنی می‌کنید‌ و حتی اگر بتوانید شهامت این را پیدا کنید تا بحث ناتمامی را دوباره شروع کنید، مجبور می‌شوید برنامه‌ریزی خود را رها کنید. به قضاوت زودهنگام خود اطمینان نکنید، ‌شاید زمان بیشتر چیزی است که شما نیاز دارید تا فرصت‌های پیش آمده را بررسی کرده و آنها را از دست ندهید.
خرداد
شاید امروز به دنبال این باشید که با یکی از بهترین دوستانتان برنامه‌ای برای تفریح و خوش‌گذرانی بریزید. شما آماده داشتن اوقات خوش هستید و آن‌قدر عاقلید که برای دست زدن به یک ماجراجویی کوچک و لذت‌بخش آن‌قدر از راهتان منحرف شوید که به کارتان لطمه‌ای وارد نکند. پس ارتباطات خود را گسترش دهید و مهمانی را آغاز کنید!
تیر
یک صبح با تنبلی برایتان ایدئال به نظر می‌رسد و ممکن است حتی دنبال استراحت در تمام روز باشید. اما شرایط به شما اجازه نمی‌دهد اوقاتی که آرزویش را دارید داشته باشید. آن‌قدر کار در لیست روزانه‌تان وجود دارد که باعث می‌شود از فکر در خانه ماندن و استراحت منصرف شوید. زمانی که از مفید و مؤثر بودن دست بکشید، قادر خواهید بود حتی زمانی که کارتان را انجام می‌دهید تفریح کنید.
مرداد
شما می‌توانید به خودتان خوش بگذرانید حتی اگر امروز انرژی برای این کار نداشته باشید. اگر تاکنون در رابطه با بیان یک موضوع دشوار خانوادگی در کشمکش بودید، ممکن است در نهایت راهی بیابید که امروز این کار را بکنید. رویکرد خوش‌بینانه و جدید شما به زندگی مانند خورشیدی است که دنیا را برایتان روشن‌تر و جالب‌تر می‌کند. در رابطه با استرس‌ها و فشارهای کاری آینده نگران نباشید.
شهریور
با وجود اینکه ممکن است بخواهید روی وظایف خاصی که لازم است آنها را همین امروز به پایان برسانید متمرکز بمانید،‌ اما از اقبال بد شما همچنان که از روز می‌گذرد شما گیج و پریشان می‌شوید. ممکن است دیگران حتی به شما توجه هم نکنند که از راه خود منحرف شده‌اید، به خاطر اینکه شما به روشنی علاقه‌تان را به سیر و سفر در غباری از بهره‌وری و کارایی پنهان کرده اید.
مهر
اکنون زمان آن است که گام‌های خود را در زندگی آهسته کنید. به جای نگران بودن درباره اینکه چگونه به چیزهایی که نیاز دارید برسید، مطمئن شوید کاری که امروز انجام داده‌اید آن‌طور که به نظر می‌رسد مهم و حیاتی بوده است. شکی نیست که کارهای زیادی برای انجام دادن دارید، اما برنامه‌ریزی برای آینده و استراحت اکنون مهم‌تر از این است که خودتان را خسته کنید.
آبان
بازگشت ماه به نشان شما امروز می‌تواند شما را پریشان کند، همچنان که شما را با پیغام‌های عاطفی مختلفی دربر می‌گیرد که می‌تواند کاملاً با هم در تضاد باشد. در مقابل وسوسه‌هایی که شما را غرق خود کرده‌اند ایستادگی کنید؛ در عوض از تغییرات خلقی خود و تجربیاتی که از آنها به دست می‌آورید لذت ببرید. اگر تاکنون با شیطنت و بدجنسی در مقابل تمایلات خود ایستاده بودید، اکنون زمان آن است که به دنبال آنها بروید.
آذر
پوسته محافظ شما شکسته است و ممکن است آن‌جور که دوست دارید احساس آرامش و امنیت نکنید. ممکن است به دلیل بعضی مشکلات پیش‌بینی نشده مجبور شوید برنامه‌ریزی‌تان را تغییر دهید. شاید امروز چیزی یاد بگیرید که برای همیشه روشی که خودتان را در دنیا می‌دیدید تغییر دهد. مهم نیست امروز چه اتفاقی می‌افتد؛ شما می‌خواهید مسیر خود را که تغییر یافته به درستی درک کنید.
دی
شما امروز آن‌قدر بر خود مسلط هستید که فکری که در رابطه با عزیزی دارید قبول کرده و به خود بقبولانید این مرحله در حال پایان است. اکنون زمان خوبی برای پیشرفت نیست، اما آن‌قدر زود هم نیست که پیش خود تصور کنید آنچه از یک باور یا عادت قدیمی ‌ایجاد شده تغییرپذیر نیست. قدرت تصور شما آن‌قدر قوی است که شما را قادر می‌سازد رویا و خیال را به واقعیت تبدیل کنید،‌ حتی اگر چند روزی طول بکشد.
بهمن
ممکن است شما قادر باشید تغییر ناگهانی را که امروز اتفاق می‌افتد پیش‌بینی کنید و مقاومت در برابر تغییر اجتناب‌ناپذیر را رها می‌کنید. اگر اخیراً ترس از شکست داشته‌اید، بدانید ممکن است آنها شما را از دیدن جنبه‌های مثبت اتفاقات روزمره و کاری بازدارند. اما این نیروی خوبی است برای سیر در ناشناخته‌ها و راهی که شما بدان وسیله آینده خود را تصور می‌کنید تأثیر زیادی بر خلاقیت شما دارد.
اسفند
شما از بی‌هدفی و تنبلی در روزهای تعطیل لذت می‌برید، ‌اما امروز روزی متفاوت است، زیرا مسئولیت اجتماعی‌ دارید که باید رهبری گروهی را بر عهده بگیرید. دیگران به شما به عنوان فردی خلاق و مدبر می‌نگرند.  تمرکز خود را بر عالی‌ترین خوبی‌ها جمع کنید و ‌به جای اینکه نگران باشید روشتان اشتباه باشد، به این بندیشید که ممکن است این بهترین هدیه‌ای باشد که شما به دیگری می‌دهید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی