[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۶۴
  • دوره جدید

یک‌میلیون مخاطب سینما در یک هفته، روزنامه شیراز نوین

فروش سینمای ایران در هفته دوم اردیبهشت‌ماه، به بیش‌از ۵۲ میلیارد تومان رسید.
به گزارش ایرنا، سینماها طی روزهای اخیر، همچنان بر مدار رونق قرار دارد به‌طوری‌که تنها طی یک هفته اخیر، ۹۸۴ هزار و ۲۸۲ نفر به سینما رفتند و گیشه ۵۲ میلیارد و ۱۶۷ میلیون تومانی را رقم زدند.
فیلم‌های سینمایی «مست عشق» با فروش بیش‌از ۳۰ میلیارد و ۵۹۳ میلیون تومان، «تمساح خونی» با فروش بیش‌از ۸ میلیارد و ۳۴۸ میلیون تومان، «سال گربه» با فروش بیش‌از ۶ میلیارد و ۶۹۲ میلیون تومان، «بی‌بدن» با فروش بیش‌از ۳ میلیارد و ۵۹۳ میلیون تومان و «آسمان غرب» با فروش بیش‌از یک میلیارد و ۵۱۲ میلیون تومان به‌ترتیب رتبه‌های اول تا پنجم و فروش میلیاردی جدول فروش هفتگی را به خود اختصاص دادند.
فیلم‌های «ایلیا جستجوی قهرمان» با فروش بیش‌از ۸۳۱ میلیون تومان، «آپاراتچی» با فروش بیش‌از ۳۵۲ میلیون تومان، «نوروز» با فروش بیش‌از ۲۰۵ میلیون تومان، «پرویزخان» با فروش بیش‌از ۲۳ میلیون تومان، «روز مات» با فروش بیش‌از ۶ میلیون تومان در رتبه‌های ششم تا دهم جدول فروش هفته گذشته جای گرفتند.
همچنین فروش کلی سینمای ایران از ابتدای اردیبهشت تا ۱۴ این ماه به بیش‌از ۹۷ میلیارد و ۱۳۴ میلیون تومان رسید و سینمای ایران جمعه ۷ اردیبهشت‌ماه با فروش بیش‌از ۱۳ میلیارد و ۶۱ میلیون تومان بیشترین فروش و سه‌شنبه ۱۱ اردیبهشت با ۲۷۹ هزار و ۲۹۸ نفر، بیشترین مخاطب را در این ماه داشته است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی