[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

ویژگی‌های فرهنگی، سیاسی و امنیتی سپاه، مقدم بر نظامی ‌بودن آن است، روزنامه شیراز نوین

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه سپاه پاسداران یک سازمان انسان محور است افزود: ویژگی‌های فرهنگی، سیاسی و امنیتی سپاه، مقدم بر نظامی بودن آن است و از این رو ما باید توجه ویژه‌ای به نیروی انسانی مؤمن، بصیر و انقلابی سپاه داشته باشیم.
سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری صبح دیروز (سه شنبه ۲۵‌اردیبهشت) در مراسم افتتاح بیمارستان شهید شکری اظهار کرد: اهمیت افتتاح بیمارستان شهید شکری در این است که اولین بیمارستان تخصصی دندانپزشکی در ایران و چهارمین بیمارستان تخصصی دندانپزشکی در جهان بعد از آمریکا و انگلیس و کره است.
وی با بیان اینکه سپاه پاسداران یک سازمان انسان محور است افزود: ویژگی‌های فرهنگی، سیاسی و امنیتی سپاه، مقدم بر نظامی ‌بودن آن است و از این رو ما باید توجه ویژه‌ای به نیروی انسانی مؤمن، بصیر و انقلابی سپاه داشته باشیم.
فرمانده کل سپاه با بیان اینکه توجه و خدمت به مردم و انقلابی عمل کردن، سازمان سپاه را یک سازمان جامع و همه جانبه کرده است، عنوان کرد: در مجموعه سپاه باید با موضوع درآمدزایی و الگوگیری از مجموعه‌هایی که با اهداف و اولویت‌های دیگری شکل می‌گیرد، دوری کنیم.
سرلشکر جعفری در پایان با بیان اینکه وظیفه سپاه پاسداران «الگوسازی» است، خاطرنشان کرد: سپاه یک مجموعه حاکمیتی است و ارائه خدمات آن باید ارزان، باکیفیت و مورد قبول جامعه باشد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی