[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۶
  • دوره جدید

عناوین روزهای هفته روابط عمومی سال ۱۳۹۷ اعلام شد، روزنامه شیراز نوین

رئیس ستاد بزرگداشت هفته روابط عمومی فارس از اجرای برنامه‌های هفته روابط عمومی در هفته جاری خبر داد و گفت: برنامه‌های هفته روابط عمومی از 27‌اردیبهشت لغایت 2خردادماه در استان فارس اجرا می‌شود.
به گزارش روابط عمومی ستاد بزرگداشت هفته روابط عمومی، مسعود عطایی‌نژاد گفت: پس از برگزاری موفق پنج دوره گرامیداشت هفته روابط‌ عمومی و استقبال فعالان این حوزه در سراسر فارس از این رویداد، مقرر شد تا در ششمین دوره این هفته با درنظر گرفتن نقش روابط‌عمومی‌ها در ارائه راهکارهای نظری و عملی در حل برخی از مشکلات و معضلات روز کشور، نسبت به نامگذاری روزهای این هفته اقدام شود.
رئیس انجمن روابط عمومی فارس در ادامه افزود: به‌همین منظور و پس از بررسی‌های فراوان و تبادل نظر با اعضای شورای سیاست‌گذاری، شعار اصلی هفته روابط‌ عمومی سال ۱۳۹۷ «روابط‌عمومی؛ تفاهم‌- تعامل- مسئولیت اجتماعی» تعیین شد.
وی در ادامه عناوین روزهای هفته روابط‌ عمومی در سال ۱۳۹۷ را به شرح ذیل اعلام کرد:
روز اول ۲۷اردیبهشت‌ماه: روابط‌عمومی؛ بهینه‌سازی الگوی رفتاری- کالای ایرانی
روز دوم، ۲۸اردیبهشت‌ماه: روابط‌عمومی؛ بهینه‌سازی الگوی رفتاری- آب
روز سوم، ۲۹اردیبهشت‌ماه: روابط‌عمومی؛ بهینه‌سازی الگوی رفتاری- محیط‌زیست
روز چهارم، ۳۰اردیبهشت‌ماه: روابط‌عمومی؛ بهینه‌سازی الگوی رفتاری- شبکه‌های اجتماعی
روز پنجم، ۳۱ اردیبهشت‌ماه: روابط‌عمومی؛ بهینه‌سازی الگوی رفتاری- سلامت
روز ششم، ۱خردادماه: روابط‌عمومی؛ بهینه‌سازی الگوی رفتاری- کتاب‌ و کتابخوانی
روز هفتم، ۲خردادماه: روابط‌عمومی؛ بهینه‌سازی الگوی رفتاری- ارتباطات
عطایی‌نژاد با اشاره به ویژه برنامه‌های پاسداشت هفته روابط عمومی اظهار داشت: با توجه به عناوین ایام هفته روابط عمومی برنامه‌هایی همچون: دیدار با کارآفرینان استان، بازدید از مدرسه طبیعت ژاهو، چهارمین نشست روابط عمومی و رسانه، بازدید از آکادمی تیراندازی قهرمان جهان (ساره جوانمردی) و تقدیر و قدردانی از ایشان،  بازدید از مرکز اسناد ملی و خوانش کتاب «روابط عمومی چیست؟»، برگزاری میزگرد تخصصی روابط عمومی و دیدار با مقامات استانی و خانواده شهدا  از مهم‌ترین برنامه‌های ششمین هفته روابط عمومی خواهد بود.
شایان ذکر است که فعالان روابط‌ عمومی نهادها، سازمان‌ها و شرکت‌های خصوصی می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در برنامه‌های موصوف با شماره 09173136517 تماس حاصل کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی