[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۱۸
  • دوره جدید

عملیات کانیواگذاری و آسفالت معابر در منطقه ۱۱ انجام شد، روزنامه شیراز نوین

در راستای اجرای طرح‌های توسعه و عمران شهری و جهش آسفالت، به منظور ارتقای کیفیت معابر و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان، عملیات کانیواگذاری و آسفالت معابر در سطح این منطقه انجام شد.
علی فراشائیان شهردار منطقه ۱۱، با اشاره به پیشرفت و نوسازی آسفالت در سطح منطقه اظهار داشت: یکی از اولویت‌های اصلی مدیریت شهری در منطقه ۱۱، توجه به آسفالت و بهسازی معابر، به خصوص معابر فرعی است که با گذشت سالیان بسیار فرسوده شده بودند و نیاز به بهسازی داشته و تاکنون بسیاری از آن‌ها آسفالت و تقدیم شهروندان عزیز شده است. وی با بیان اینکه این عملیات در راستا و امتداد جهش آسفالت سال ۱۴۰۲ است، افزود: با اجرای این‌گونه طرح‌های عمرانی، شاهد تحولات مثبتی در کیفیت معابر و رضایتمندی بیشتر شهروندان خواهیم بود.
گفتنی است، در این مرحله از عملیات، چندین کوچه از جمله کوچه‌های فرعی خیابان شهید قناعت‌پیشه (ریاستی)، خیابان شهید مردانی یک و کوچه سه، کوچه‌های هشت و ده ریاستی، کوچه ۶متری شهید ایوبی، کوچه ۱۷ شهید نیک‌نژاد، برخی فرعی‌های ریاستی اول و فرعی‌های ۴۹،۵۱،۵۳،۵۵ از بلوار سرداران شهید ۱۴ و ۱۰،۶ و ۷ بلوار سرداران شهید کانیواگذاری و آسفالت شده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی