[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۴
  • دوره جدید

سخن شهروندان، روزنامه شیراز نوین

همشهریان گرامی؛
شما می‌توانید ضمن برقراری ارتباط با تحریریه شیرازنوین مشکلات خود را بیان کنید. 
شماره تماس: 38381105 - 38381104 

آدرس ایمیل: shiraznovin. news@gmail.com

 قانون کار و رابطه فی مابین کارگر و کارفرما نیاز به اصلاحات فراوان دارد. در این قانون مواردی وجود دارد که کارفرما با توسل به آن از پرداخت حقوق کارگر خودداری می‌کند. خواهشمند است به منظور حفظ حقوق این قشر زحمتکش مواردی از قانون کار مورد بازنگری قرار گیرد.
اشکانی 
 متأسفانه حجم بارش هنوز به اندازه نصف سال پیش در شیراز نشده است. اگر چه سال گذشته نیز میانگین نزولات الهی کم بود. از همه همشهریان تقاضای مصرف بهینه داریم.
کشاورزی 
 در کوچه چهارم همت جنوبی مدارس زیادی احداث شده است. لطفاً در موقع صدور مجوز ساخت مدرسه به ظرفیت محله نیز توجه کنید. زندگی ساکنان محل در این منطقه با دشواری همراه است و هیچ کس پاسخگوی آن نیست. به عنوان پیشنهاد می‌توان از مدرسه غیرانتفاعی این کوچه درخواست کرد تا با پایان سال تحصیلی و اتمام قرارداد اجاره به محل دیگری برود و اندکی از بار ترافیکی آن کم شود.
معصومیان 
 دفاتر پلیس 10+ همیشه شلوغ هستند و برای تعویض گواهینامه باید ساعت‌ها در صف انتظار بایستیم. خواهشمند است روند اعطای مجوز را تسهیل کنید تا بخش خصوصی اشتیاق بیشتری برای ورود به این قبیل امور خدماتی داشته باشد. با وضع موجود وقت مردم بسیار تلف می‌شود و هیچ کس جوابگو نیست.
کاووسی 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی