[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

غلا‌م‌علی طفیونی رئیس هیئت سوارکاری فارس باقی ماند، روزنامه شیراز نوین

در مجمع انتخاباتی هیئت سوارکاری استان فارس و با رأی اعضای مجمع، غلام‌علی طفیونی با کسب اکثریت آرا برای چهار سال دیگر به عنوان رئیس هیئت سوارکاری استان فارس باقی ماند. به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، مجمع انتخاباتی هیئت سوارکاری استان فارس ظهر روز سه‌شنبه با حضور خلیلی رئیس فدراسیون سوارکاری جمهوری اسلامی ایران، حیدرعلی کامیاب مدیرکل ورزش و جوانان استان، کاظمیان دبیر فدراسیون سوارکاری کشور، محسن سالاری معاون توسعه امور ورزش اداره کل، نمایندگان شهرستان‌ها، مربیان، داوران، ورزشکاران، باشگاه‌ها و سایر اعضا در سالن کنفرانس اداره کل برگزار شد و پس از ارائه نقطه نظرات و برنامه‌های کاندیداها، در نهایت غلام‌علی طفیونی با کسب 10رأی از مجموع 19آرای مأخوذ و با کسب اکثریت آرا، برای چهار سال دیگر به عنوان رئیس هیئت سوارکاری استان فارس انتخاب شد. پریا‌ هاشمی دیگر کاندیدای این هیئت 8رأی کسب کرد و یک رأی سفید هم به گلدان ریخته شد.
این مجمع چهار کاندیدا داشت که نوید خضری و وحیدرضا خوش‌رو پیش از برگزاری انتخابات انصراف خود را اعلام نمودند و انتخابات با دو کاندیدا برگزار شد.
در این مجمع، رئیس فدراسیون سوارکاری کشور و مدیرکل ورزش و جوانان استان طی سخنانی با مثبت ارزیابی کردن عملکرد هیئت استان در چهار سال گذشته ابراز امیدواری نمود در صورت انتخاب هریک از کاندیداها به عنوان رئیس هیئت، از حمایت‌های فدراسیون و اداره کل برخوردار خواهند شد.
گفتنی است در ابتدای این مجمع محسن سالاری معاون توسعه امور ورزش استان و روح‌الله نجمی رئیس گروه ورزش همگانی اداره کل، در خصوص روند برگزاری مجمع مطالبی را عنوان نمودند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی