[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۴۱
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین
امروز نیرویی در فضاست که شما را وادار می کند تغییراتی در زندگی‌تان ایجاد کنید. این تغییرات می‌تواند تغییر دکوراسیون خانه یا حتی تصمیمی باشد که برای آینده گرفته‌اید. هرچه هست نتیجه مثبتی به همراه خواهد داشت. در مورد موضوعی درباره رابطه عاطفی‌تان نگرانید اما نگرانی شما بی‌مورد است. اگر آن را به حال خودش رها کنید، خواهید دید همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت.
اردیبهشت
خبر خوب این است که امروز همه چیز بهتر از آنچه شما انتظارش را دارید پیش خواهد رفت. البته در محیط کار یا خانه فشارهایی روی شما خواهد بود که به سرعت از بین می‌رود. بنابراین خودتان را درگیر اتفاقات کوچک نکنید. امروز ممکن است رفتارهای ضد و نقیضی از شریک زندگی‌تان ببینید، اما بهتر است آنها را تجزیه و تحلیل نکنید. اگر او را برای مدتی تنها بگذارید، به حالت قبل خود بازخواهد گشت.
خرداد
زمان خوبی است تا درمورد ارزش‌های زندگی‌تان تجدیدنظر کنید. آنچه شما امروز بدان اعتقاد دارید در دوران نوجوانی‌ شکل گرفته، اما حال تغییرات بزرگی در زندگی‌تان ایجاد شده که باید خودتان را با آن منطبق کنید. امروز روز رمانتیکی است، اما قبل از اینکه دست عشق زندگی‌تان را بگیرید و با او خوش بگذرانید، بهتر است در مورد موضوعاتی که اخیراً موجب بحث‌هایی میانتان شده، صحبت کنید.
تیر
زمان خوبی برای خرید وسایل مورد نیازتان است. شاید تا به حال به خاطر نظر دیگران از آنچه می‌خواهید دور بوده‌اید، اما زمان آن است که فقط به فکر خودتان باشید. مهم نیست دیگران چه فکری می‌کنند، مهم شمایید که باید از آنچه دارید لذت ببرید. رابطه عاطفی شما با عشق زندگی‌تان خوب پیش نمی‌رود. از آنجا که هر دوی شما منطقی هستید، بهتر است هر دو درباره تصمیمی که می‌خواهید بگیرید، اظهار نظر کنید.
مرداد
امروز زمان یادگیری است. آیا به فکر ادامه تحصیل هستید یا دوست دارید حرفه جدیدی بیاموزید. اگرچه تا به حال این موضوع ذهنتان را درگیر کرده بود، هیچ‌گاه به طور جدی وارد عمل نشده بودید. وقت آن است که قدم اول را محکم‌تر از همیشه بردارید. اطراف شما آدم‌های لجباز زیادی هستند که با شما مخالفت می‌کنند، سعی کنید به جای بدخلقی، با سیاست با آنها رفتار کنید.
شهریور
به دنبال کاری هستید و اصرار دارید هرچه زودتر به هدفتان برسید، اما بهتر است کمی صبور باشید. شما در مقابل رقبایتان قدرت بیشتری دارید، بنابراین نگران نباشید زیرا همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت. در مورد احساستان به شخصی دودل هستید. امروز وقت دارید تا خوب در موردش فکر کنید و به یک نتیجه واضح برسید، سپس آن را با طرف مقابلتان نیز مطرح کنید.
مهر
شما دوست دارید آزاد و رها زندگی کنید، اما دیگران مدام از رفتارهای شما انتقاد می‌کنند. بهتر است نظرات آنها را بشنوید تا دلخوری پیش نیاید، اما در نهایت راه خودتان را بروید. در محیط کار خلاقیت خود را بالا ببرید. شما هرچیزی که برای پیشرفت بدان نیاز دارید در اختیار دارید، کافی است از جایتان بلند شوید.
آبان
شما سختی‌های زیادی برای رسیدن به جایی که در حال حاضر هستید کشیده‌اید و برای آن احساس غرور هم می‌کنید. اما فراموش نکنید سلامتی شما مهم‌تر از هر چیز است و تحت هیچ شرایطی نباید نادیده‌اش بگیرید. امروز اطرافیانتان، به خصوص عشق زندگی‌تان، انعطاف‌پذیرتر از همیشه‌اند، بنابراین زمان خوبی است تا خواسته دلتان را با آنها مطرح کنید.
آذر
اگرچه شما همیشه حلال مشکلات دیگران بودید، اکنون نمی‌توانید از پس مشکلات خودتان برآیید. اشکال کار شما این است که دوست دارید تمام مسئولیت‌ها را به تنهایی بر دوش بکشید. مطمئناً اگر با دیگران مشورت و با افراد بااعتماد تقسیم وظایف کنید، حس بهتری پیدا خواهید کرد. امروز ممکن است عشق زندگی‌تان از یکی از حرف‌های شما دچار سوءتفاهم شود.
دی
شما ثبات را دوست دارید، اما گاهی تغییر کردن لازم است. بنابراین کمی انعطاف‌پذیرتر باشید و برای موقعیت‌های جدید جسارت بیشتری به خرج دهید. مدت‌هاست از سلامتی‌تان غافل بوده‌اید، اما امروز باید برای آن یک برنامه‌ریزی دقیق بریزید. رژیم غذایی‌تان را تغییر دهید و در کلاس‌های ورزشی ثبت‌نام کنید. حتی اگر سیگاری هستید هم باید به فکر ترک آن باشید.
بهمن
امروز یک لحظه حالتان خوب است و لحظه‌ای بعد بی‌حال هستید. نمی‌دانید دلیل این تغییر حالت چیست. به جای اینکه دیگران را نیز درگیر خودتان کنید، بهتر است کمی از محیط‌های استرس‌زا دوری کنید و به خودتان استراحت دهید. اولویت‌های زندگی شما به کناری رفته و خودتان را درگیر مسائل کم‌اهمیت‌ کرده‌اید. شاید بد نباشد زمانی را صرف اولویت‌بندی کارهای روزانه بکنید.
اسفند
امروز با استرس از خواب بیدار می‌شوید، زیرا نگرانید از برنامه‌هایتان عقب بیافتید. شما قرار مهمی دارید که باید خودتان را برای آن آماده کنید. نگران نباشید زیرا همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت. اگر خاطرات گذشته گه‌گاه به سراغتان می‌آید، وقت آن است که همین حالا پرونده آنها را ببندید، در غیر این صورت سرعت شما را در ادامه راهی که در پیش گرفته‌اید، خواهد کاست.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی