[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۳۱
  • دوره جدید

جسد این جوان در اتاق خواب پیدا شد، روزنامه شیراز نوین

مرگ مرموز پسر مسافر مأموران پلیس آ‌را برای افشای راز این پرونده مرموز وارد عمل کرد.
ساعت‌14 روز یک‌شنبه 23‌اردیبهشت‌ماه قاضی منافی‌آذر، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران با تماس تلفنی مأموران کلانتری‌140 باغ فیض از مرگ مشکوک پسر جوانی با خبر و همراه تیمی ‌از کارآگاهان پلیس آگاهی راهی محل شد. تیم جنایی در محل حادثه که طبقه سوم آپارتمان مسکونی بود با جسد پسر 21‌ساله‌ای به نام ایمان داخل اتاق خواب روبه‌رو شدند. پسر جوان در حالی که کابل برقی به دور گردنش پیچیده و نایلون بزرگی هم به روی سرش کشیده شده بود به طرز مرموزی به کام مرگ رفته بود.
بررسی‌ها نشان داد ایمان دو سال قبل از مشهد به تهران آمده و به صورت تنها در این آپارتمان زندگی می‌کرده است. همچنین مشخص شد وی در حال آماده‌سازی و تدارک برای سفر به فرانسه بوده که فوت می‌کند.
یکی از بستگان ایمان گفت: امروز مادر ایمان با من تماس گرفت و گفت چند روزی است پسرش به تلفن‌هایش جواب نمی‌دهد و نگرانش است. او از من خواست به محل زندگی ایمان بیایم و جویای احوالش شوم. ساعتی قبل به در آپارتمانش آمدم اما هر چقدر زنگ زدیم کسی در را باز نکرد به همین دلیل با پلیس تماس گرفتیم و بعد با کمک آتش‌نشانی در خانه‌اش را باز کردیم، که با این صحنه روبه‌رو شدیم. معاینات پزشکی قانونی در محل حادثه نشان داد حداقل سه روز از مرگ پسر جوان گذشته است. همزمان با ادامه تحقیقات درباره این حادثه، جسد پسر جوان برای انجام آزمایش‌های لازم و مشخص شدن علت اصلی مرگ به پزشکی قانونی فرستاده شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی