[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۵۸
  • دوره جدید

شهردار منطقه یک شیراز: خدمت صادقانه مهم‌ترین اصل کاری است، روزنامه شیراز نوین

مراسم معارفه رئیس شهرسازی و معماری شهرداری منطقه یک شیراز برگزار شد. به گزارش واحد ارتباطات و امور فرهنگی شهرداری منطقه یک شیراز، مراسم معارفه رئیس شهرسازی و معماری منطقه یک با حضور جهان‌بین میرزایی شهردار منطقه یک و جمعی از معاونان و مسئولان مناطق یک و 10 
برگزار شد.
جهان‌بین میرزایی خدمت صادقانه را یکی از مهم‌ترین اصول کاری بیان کرد و افزود: آنچه حائز اهمیت است، تکریم ارباب‌رجوع و صحت عملکرد در ارائه خدمات مطلوب می‌باشد و برای مراجعان منطقه باید تکریم واقعی وجود داشته باشد و خدماتی که به آنها ارائه می‌شود، به بهترین شکل باشد.
شهردار منطقه یک شیراز در این مراسم نیروهای دلسوز و خدوم را که صادقانه و خالصانه کار می‌کنند، به عنوان جوهره اصلی یک سازمان دانست و افزود: امیدواریم با این جابه‌جایی و همکاری پرسنل واحد شهرسازی منطقه فصل جدیدی در خدمت‌رسانی به شهروندان را پیش رو داشته باشیم.
وی ادامه داد: نگاه بنده به حوزه شهرسازی یک نگاه ویژه و حرفه‌ای بوده و باید همکاران در این حوزه به واسطه این شغل به خود بالیده و همچنین بدانند که با عملکرد مثبت خود می‌توانند تأثیر شگرفی در کسب درآمد و تحقق برنامه‌های شهرداری و رسیدن به سوی اهداف متعالی خود داشته باشند.
شهردار منطقه یک شیراز در پایان از خدمات مطلوب و ارزشمند خانم جمالیان رئیس سابق واحد شهرسازی و معماری منطقه تشکر کرد و برای او در جایگاه سرپرست معاونت شهرسازی و معماری منطقه پنج شیراز آرزوی موفقیت کرد و نیز برای آقای شهرام نیک‌بخت به عنوان رئیس جدید واحد شهرسازی و معماری آرزوی موفقیت و سربلندی کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی