[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

پیشتازی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در ارائه خدمات مامایی، روزنامه شیراز نوین

مدیر امور بیمارستانی و تعالی خدمات بالینی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، از کسب مقام برتر این دانشگاه در حوزه‌های درمانی، بهداشتی و آموزشی خدمات مامایی برای سومین سال متوالی خبر داد.
به گزارش «وب‌دا» در شیراز، دکتر سیدابوالفضل هاشمی‌اصل با اشاره به تلاش‌های این دانشگاه در امر توسعه خدمات مامایی و ارتقای سلامت مادران و نوزادان گفت: با همت همه دست‌اندرکاران این عرصه، دانشگاه علوم پزشکی شیراز، امسال توانست برای سومین سال متوالی، موفقیت خود را با کسب برتری کشوری در خدمات مامایی به اثبات برساند.
او افزود: به‌همین مناسبت در نشست تجلیل از برگزیدگان ملی این عرصه که در تهران برگزار شد، لوح سپاس و تندیس افتخار این موفقیت ازسوی دکتر هاشمی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به دانشگاه علوم پزشکی شیراز اهدا شد. ثریا شفیعی، رئیس اداره مامایی دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز با تبریک این موفقیت به تمام تلاشگران این عرصه گفت: در آیین تجلیل از برگزیدگان خدمات مامایی کشور، سهیلا رفیعی، زهرا یزدان‌پناهی و زهره مظفری از استان فارس به‌عنوان ماماهای نمونه کشور تجلیل شدند.
همچنین لوح سپاس و تندیس افتخار این موفقیت در نشست هیئت رئیسه دانشگاه نیز به دکتر علی بهادر، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز اهدا شد. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی