[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۶۴
  • دوره جدید

معرفی فرماندهان جدید پلیس در فارس ، روزنامه شیراز نوین

معرفی فرماندهان جدید پلیس در فارس 

فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه دشمنان به دنبال از بین بردن پایه و اساس خانواده‌ها هستند، گفت: مردم با حضور زیبای خود توطئه‌های دشمنان را خنثی می‌کنند.
به گزارش خبرگزاری پلیس، سردار «رهام‌بخش حبیبی» در مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان شیراز، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر و معاون تربیت و آموزش فرماندهی انتظامی استان فارس، اظهار داشت: شهدای عزیز ما با گذشتن از جان خود و جانبازان گران‌قدر با تقدیم سلامت خود، امنیت را برای مردم در جامعه فراهم کردند.
وی ادامه داد: دشمنان در هر مقطعی و به هر بهانه‌ای نقشه‌ها و توطئه‌های خود را علیه مردم و کشور ایران اسلامی اجرایی می‌کنند؛ ولی با هوشیاری مردم ناکام ماندند.
فرمانده انتظامی استان فارس گفت: در حال حاضر نیز دشمنان به دنبال از بین بردن پایه و اساس خانواده‌ها هستند و به خیال خام خود می‌توانند به مردم و انقلاب ضربه وارد کنند، ولی در این مسیر نیز مردم با حضور زیبای خود در صحنه، توطئه‌های دشمنان را خنثی می‌کنند.
سردار حبیبی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تغییر و تحولات در حوزه فرماندهان و مسئولان انتظامی، گفت: پلیس برای امنیت و آرامش مردم، آرامش و آسایش خود را به خطر می‌اندازد و در هر جایگاهی به عنوان نوکر مردم، خدمتگزار آنان هستند.
وی ضمن تقدیر و تشکر از همه مسئولان دستگاه‌ها و نهادهای استان فارس به جهت تعامل و همکاری با مجموعه انتظامی استان، برای فرماندهان در پُست‌های جدید آرزوی موفقیت و از مسئولان انتظامی سابق تقدیر و تشکر به عمل آورد.
در پایان این مراسم، طی احکام جداگانه‌ای که توسط سرهنگ «مصطفی عباسی» رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان فارس قرائت شد، سرهنگ «اسماعیل زراعتیان» به عنوان فرمانده انتظامی شهرستان شیراز، سرهنگ «عبدالرضا ضربت» به عنوان رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و سرهنگ «علی مرادی» به عنوان معاون تربیت و آموزش فرماندهی انتظامی استان فارس معرفی و منصوب و با اهدای لوح تقدیر از زحمات و تلاش‌های سردار «فرج شجاعی» فرمانده سابق انتظامی شهرستان شیراز، سرهنگ «سید جواد رضوی» رئیس سابق پلیس مبارزه با مواد مخدر و سرهنگ «عنایت محمودی» معاون سابق تربیت و آموزش فرماندهی انتظامی استان فارس تقدیر و تشکر به عمل آمد.  

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی