[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

تجلیل از مدیران اوقاف فارس، روزنامه شیراز نوین

مسئول روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس خبر داد: در اختتامیه نهمین مجمع عمومی مدیران و مسئولان سازمان اوقاف و امور خیریه کشور که با حضور، مدیران کل استان‌ها، روسای ادارات، دفاتر نمایندگی و مجموعه شورای معاونان سازمان برگزار شد از رتبه‌های برتر اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس تجلیل به‌عمل آمد.
به گزارش روابط عمومی اداره كل اوقاف و امور خيريه فارس، جواد یزدانی بابیان این مطلب اظهار داشت: در نهمین مجمع عمومی مدیران و مسئولان سازمان اوقاف و امور خیریه کشور که در 18 و 19‌اردیبهشت‌ماه جاری در استان البرز برگزار شد، با اهدای لوح سپاس از خدمات ارزنده و تلاش‌های مضاعف حجت‌الاسلام والمسلمین سیدعباس موسوی، مدیر‌کل اوقاف و امور خیریه استان فارس درراستای اجرای طرح نوروزی آرامش بهاری و ارائه خدمات شایسته به زائران و مسافران تقدیر و تجلیل به‌عمل آمد.  
وی اظهار داشت: این گردهمایی درخصوص تجلیل از ادارات برتر سازمان براساس بازرسی‌های انجام‌شده در سال 96 درخصوص عملکرد برنامه‌ها، ورود اطلاعات در سامانه جامع موقوفات و بقاع متبرکه، ارزیابی عملکرد و تحقق کامل برنامه‌های اجرایی برگزار شد که ادارات برتر معرفی شدند. 
یزدانی ابراز داشت: در این گردهمایی همچنین از رؤسای ادارات نواحی 2، 3 و 4 اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شیراز و رؤسای شهرستان بیضا و فسا و رئیس امور قرآنی اداره کل اوقاف استان فارس تقدیر و تجلیل به‌عمل آمد.  این مسئول با بیان اینکه در این مراسم از معاونت حقوقی و ثبتی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس نیز تجلیل بعمل آمد افزود: در این گردهمایی در حوزه اخذ اسناد مالکیت موقوفات علی‌اکبر جعفریان، معاونت ثبتی و حقوقی این اداره کل به‌عنوان نفر برتر در صدور اسناد مالکیت با اخذ تعداد 3هزار و 587 سند در سال 96 معرفی شد. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی