[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

فراخوان ثبت‌نام هیئت والیبال استان فارس اعلام شد، روزنامه شیراز نوین

روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان فارس با انتشار اطلاعیه‌ای برای ثبت‌نام از علاقه‌مندان به تصدی مسئولیت در هیئت والیبال استان فارس دعوت کرد.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، در این اطلاعیه آمده است: با توجه به اتمام دوره چهار ساله رئیس هیئت والیبال استان فارس، به آگاهی آن دسته از افرادی که توانمندی مدیریت هیئت‌های ورزشی را دارند و مایل به کاندیداتوری احراز پست ریاست این هیئت هستند می‌رساند با توجه به شرایط ذیل برای تکمیل فرم ثبت‌نام به غیر از روزهای تعطیل شخصاً به اداره کل ورزش و جوانان (گروه ورزش قهرمانی) مراجعه نمایند.
در این اطلاعیه همچنین بیان شده است: اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی ایران، تابعیت جمهوری اسلامی ایران، معتقد به یکی از ادیان رسمی کشور، نداشتن سوءسابقه کیفری، دارا بودن حداقل 30سال سن، حداقل تحصیلات فوق دیپلم و اقامت دائمی در استان مربوطه از جمله شرایط اصلی ثبت نام داوطلبان است.
روابط عمومی اداره کل همچنین اعلام کرده است: همراه داشتن تصویر آخرین مدرک تحصیلی برابر با اصل، دو قطعه عکس 4*3، تصویر تمام صفحات شناسنامه برابر با اصل، تصویر کارت ملی برابر با اصل، تصویرکارت پایان خدمت یا معافیت دائم (مخصوص آقایان) برابر با اصل، پوشه و ارائه برنامه چهار ساله پیشنهادی الزامی است.
گفتنی است زمان ثبت‌نام متقاضیان از روز پنجشنبه 27 /2/ 97 تا پایان وقت اداری روز پنجشنبه 3 /3 /97 به مدت یک هفته کاری و اداری بوده و بعد از آن هیچ‌گونه درخواستی قابل پذیرش نخواهد بود.
در این اطلاعیه گفته شده است: افراد معترض به فرآیند انتخابات و نتیجه آن می‌توانند حداکثر ظرف مدت 10روز از برگزاری انتخابات، شکایت خود را به همراه مستندات مربوط برای رسیدگی به امور مجامع وزارت ورزش و جوانان ارسال نمایند.

 

یک والیبالی
۱۳۹۷/۰۲/۲۹

ای بابا!اداره ورزش خودش هرکس راکه بخوادمیگذاره.بدون اینکه رای ونظرجامعه والیبال را در نظر بگیرند.ولی جامعه والیبال فارس دیگه خسته است ازاین سیاست بازیهای اشتباه .امیدوارم جناب کامیاب مانندمدیرکل قبلی دچار اشتباه نشوند.

ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی