[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

بازیگران ایرانی که کاهش وزن چشمگیری داشته‌اند، روزنامه شیراز نوین

 لاغر شدن دغدغه بسیاری از مردم است. برخی بازیگران نیز به دلایل مختلف رژیم می‌گیرند. عده‌ای به خاطر نقشی که می‌خواهند ایفا کنند، بعضی‌ها به دلیل سلامت جسمی و برخی از بازیگران به دلیل زیبایی این کار را می‌کنند. در این مطلب بازیگرانی که در مدت کوتاهی لاغر شدند را به شما معرفی می‌کنیم.

بازیگری که با عمل جراحی، 97کیلو وزن کم کرد!
رضا داوودنژاد از جمله بازیگرانی بود که لاغر شدن برایش دردسرساز بود. وی درباره لاغری‌اش می‌گوید: با رژیم و عمل جراحی 97کیلو وزن کم کردم، من در زمان ازدواجم به 187کیلو هم رسیدم. الان 115کیلو هستم. اما این شایعه‌هایی که شد مبنی بر اینکه من قرص لاغری مصرف کردم اصلاً صحت نداشت. البته بسیاری از افراد بر اثر مصرف این قرص‌ها دچار بیماری کبد می‌شوند. اما من به دلیل عمل اشتباهی که انجام دادم و باپیپس روده بود و وسعت زیادی داشت به این نقطه رسیدم.

کاهش وزن 21کیلویی باران کوثری
باران کوثری برای ایفای نقش در فیلم سینمایی عرق سرد در نقش یک فوتبالیست، 21کیلوگرم از وزنش را کم کرد.

وقتی ظاهر بهاره رهنما برای خودش هم غریبه است
بهاره رهنما تصویری در اینستاگرام منتشر کرد و در توضیح آن نوشت: «بعد چهل کیلو کاهش وزن خودمم الان خصوصاً تو عکسا برا خودم غریبه‌ام.»

کاهش وزن 20کیلویی ملیکا شریفی‌نیا
ملیکا شریفی‌نیا در سن 30سالگی حدود 20کیلو وزن کم کرد. وی رمز موفقیت خودش را در پشتکار برای لاغر شدن معرفی کرد.

بازیگری که در یک سال 40کیلو وزن کم کرد!
شهره لرستانی در این سال‌ها علاوه بر نوشتن، شاخ غول را نیز شکسته است و در عرض یک سال، با 40‌کیلو اضافه‌وزن خداحافظی کرده است. وی، کاهش وزن را پلی می‌داند برای رسیدن به اهداف نیمه تمام زندگی‌اش.
وقتی نقی مجبور به کاهش وزن شد
یکی از بازیگرانی که برای حضور در سریال و بازی در نقش مورد علاقه‌اش وزن کم کرد محسن تنابنده بود. سریال پایتخت، تنابنده در نقش نقی بازی می‌کرد. او در این نقش کشتی‌گیری است که در ابتدا چاق است اما در طول سریال لاغر می‌شود، چون باید به مسابقات برسد و مربی‌اش از او می‌خواهد وزن کم کند. محسن تنابنده برای بازی در این نقش، در مدت کوتاهی 11کیلوگرم وزن کم کرد.

بازیگر 145کیلویی که مجبور به جراحی شد!
نعیمه نظام‌دوست که به خاطر چاقی‌اش چند هفته قبل عمل کرده بود درباره انگیزه خودش گفت: امسال سرکار سعید آقاخانی در مشهد بودم، یک ونی بود که ما باید مدام از آن پیاده و سوار می‌شدیم، سعید آقاخانی به من گفت چرا نمی‌تونی راه بری و بشینی، چی شده؟ گفتم: نمی‌تونم و برای من واقعاً سخت بود و این باعث شد که من قدری به خودم بیام. من اومدم گفتم این عمل را انجام می‌دم حتی اگه بمیرم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی