[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

تشدید طرح ارتقای امنیت اجتماعی در جهرم ، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی شهرستان جهرم گفت: طرح ارتقای امنیت اجتماعی با کشف بیش از 9کیلوگرم مواد مخدر و دستگیری 12‌نفر متهم تحت تعقیب در این شهرستان به مرحله اجرا درآمد. 
سرهنگ «افشین حیدری» در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس بیان کرد: در راستای افزایش احساس امنیت عمومی و رفاه حال شهروندان، طرح ارتقای امنیت اجتماعی با محوریت پاک‌سازی نقاط آلوده با بهره‌گیری حداکثری از توان انتظامی و عملیاتی شهرستان، با قدرت و جدیت اجرا شد.
وی ادامه داد: در این راستا، مأموران موفق شدند12‌متهم تحت تعقیب و 2‌خرده فروش مواد مخدر را دستگیر و در بازرسی از محل پاتوق آنان، 9‌کیلو و 180‌گرم مواد مخدر از نوع حشیش کشف کنند.
فرمانده انتظامی شهرستان جهرم با بیان اینکه در این طرح 26‌دستگاه خودرو و موتورسیکلت متخلف و فاقد مدارک توقیف و روانه پارکینگ شده است بیان کرد: در این مأموریت 2 نفر سارق دستگیر و یک دستگاه بیل مکانیکی نیز توقیف شد.
سرهنگ حیدری با بیان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده، برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند، تأکید کرد: اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و برخورد با قانون گریزان و قانون شکنان با قوت ادامه خواهد داشت و نیروی انتظامی قاطعانه با این‌گونه افراد برخورد خواهد کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی