[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۶۴
  • دوره جدید

مشکلات ازدواج جوانان حل شود ، روزنامه شیراز نوین

امام‌جمعه موقت شیراز با بیان اینکه تعیین سرنوشت کشور با حضور پرشور در انتخابات میسر است، گفت: مردم فارس با حضور در دور دوم انتخابات نقش خود را در تعیین سرنوشت کشور رقم می‌زنند. به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام و المسلمین حسن قانع در خطبه‌های نمازجمعه شیراز، گفت: حضور در انتخابات وظیفه همه مردم است و مردم ۲ حوزه انتخاباتی استان فارس که به دور دوم رسیده، در همان ساعات اولیه صبح با حضور در پای صندوق‌های رأی نقش خود در تعیین سرنوشت کشور را تکمیل کرده و نشان دادند که برای سرنوشت خود و کشورشان اهمیت قائل‌اند و تلاش می‌کنند افراد اصلح وارد مجلس شوند.
امام‌جمعه موقت شیراز با تبریک میلاد کریمه اهل بیت، حضرت معصومه(س)، حیا، عفت، پاکدامنی و حفاظت از هویت دینی را از ویژگی‌های آن حضرت برشمرد و ادامه داد: دختران ایران زمین با الگو گرفتن و پیروی از این بانوی گران‌قدر، می‌توانند نقش مؤثری در جامعه و همچنین زندگی شخصی خودشان داشته باشند.
وی به روز جوانی جمعیت هم اشاره و تأکید کرد: مسئولان با ارزش دادن به مقام دختر و رفع مشکلات پیش روی جوانان در ازدواج، می‌توانند علاوه بر حفظ کرامت بانوان به جوانی و افزایش جمعیت کشور کمک کنند.
قانع به دیگر مناسبت‌های ماه ذی‌القعده هم اشاره کرد و گفت: روز تکریم امامزادگان، فرصتی است تا مسئولان سومین حرم اهل بیت(ع) در ایران اسلامی، نقش شیراز را در توسعه دین و کرامت نشان دهند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی