[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

سخنگوی فراکسیون امید : تشکیل کمیته‌ای در فراکسیون امید برای بررسی پشت پرده آتش زدن برجام در مجلس، روزنامه شیراز نوین

سخنگوی فراکسیون امید گفت: در جلسه دیروز هیئت رییسه فراکسیون امید قرار شد که کمیته‌ای مسئول بررسی علت اصلی آتش زدن برجام در مجلس شود تا بعد از آن فراکسیون امید بیانیه‌ای رسمی ‌در این باره ارائه کند. بهرام پارسایی در گفت‌وگو با ایسنا، در توضیح جلسه دیروز هیئت رییسه فراکسیون امید گفت: هفته گذشته و بعد از اعلام خروج آمریکا از برجام شاهد آتش زدن برجام و پرچم آمریکا در مجلس بودیم و قرار شد کمیته‌ای در فراکسیون امید مسئول بررسی علت اصلی این موضوع شود.
وی با تأکید بر اینکه فراکسیون امید کاملاً مخالف این‌گونه حرکات از تریبون رسمی ‌مجلس است اظهار کرد: بعد از ارائه گزارش این کمیته، فراکسیون امید بیانیه‌ای رسمی ‌ارائه خواهد داد.
سخنگوی فراکسیون امید همچنین اظهار کرد: در این جلسه مقرر شد که پیشنهادی از طرف فراکسیون امید به مجلس جهت برگزاری جلسه غیرعلنی یا علنی با مسئولان مربوطه جهت ارائه گزارش از تحولات اخیر کشور و مناسبات با سایر کشورها داده شود تا مسئولان راهکارها و چشم اندازها را ارائه کنند.
پارسایی افزود: با توجه به تحولات و اتفاقات اخیر لازم است مسئولان توضیحاتی به صحن مجلس ارائه دهند و به بیان راهکارها، مناسبات و چشم اندازهای آینده کشور بپردازند.
وی در پایان خاطرنشان کرد: قرار شد کمیته دیگری در فراکسیون امید برای بررسی نحوه ورود و موضع فراکسیون جهت ورود به انتخابات هیئت رییسه در سال سوم کاری مجلس دهم تشکیل شود. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی