[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

معاون شهردار شیراز: مردم از ما فعالیت و تکاپو می‌خواهند، روزنامه شیراز نوین

معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز گفت: شرکت‌های برتر داخلی در ساخت تجهیزات پل‌سازی، وعده‌های خود را منوط به اجرا یا عدمِ اجرای برجام نکنند. مهندس حسین آرگیو در بازدید از پروژه‌های بزرگ شهرداری با اشاره به نام‌گذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری، با بیان اینکه بیش از همیشه ملزم و متعهد به بهره‌گیری از تولیدات داخلی هستیم افزود: تولیدکنندگان داخلی بخصوص سازندگان کابل که در ساخت پل‌ها برای پیش تنیده‌شدن بتن استفاده می‌شود، متعهد به قراردادها باشند و همکاری کنند.
وی با تأکیدبر اینکه نباید نوسان قیمت‌ها، پروژه‌های ما را به تأخیر بیندازد و موجبات نارضایتی شهروندان را فراهم کند گفت: مردم از ما فعالیت و تکاپو می‌خواهند. مهندس آرگیو با اشاره به افزایش روزافزون دانش شهروندان افزود: مردم متوجه بزرگی کار و چالش‌های پیش روی اجرای پروژه‌ها هستند اما از ما می‌خواهند که علاوه‌بر در‌نظر گرفتن کیفیت، اجرای پروژه‌های عمرانی را سرعت ببخشیم. معاون شهردار شیراز با تأکید‌بر مسائل مطرح‌شده گفت: شهردار شیراز شخصاً پیگیر اجرای پروژه‌ها هستند که از پیمانکاران نیز می‌خواهیم در این راستا خودشان را با عزم شهرداری شیراز هماهنگ کنند. وی با بیان اینکه این امکان وجود دارد برخی عوامل اصلی پروژه‌ها به دلیل مدت حضور در پروژه حالت فرسایشی پیدا کرده باشند افزود: در این راستا ملزم به تغییر در عوامل اجرایی پروژه‌ها هستیم.
مهندس آرگیو تصریح کرد: امروز با توجه به نیاز به تغییر، از پیمانکاران و مشاوران می‌خواهیم جابجایی در عوامل اجرایی پروژه‌های شهرداری را در جهت بهبود کار و ارتقای کیفیت مد نظر داشته باشند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی