[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

سلامت اداری با کمک اساتید دانشگاهی درحال پیگیری است، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین - پیمان کشاورز
 بخش زیادی از مراجعان به سازمان‌ها و دستگاه‌ها از نحوه پاسخگویی و نتیجه‌گیری در زمینه مراجعات خود نارضایتی دارند و طی بررسی‌های انجام‌گرفته در حدود سه تا چهار دستگاه در صدر این فهرست قرار دارند. 
معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استانداری فارس در جلسه شورای اداری این استان که روز گذشته برگزار شد با ذکر این مطلب گفت: پس از تنش‌های ایجاد‌شده در دی‌ماه سال گذشته در کشور کمیته نارضایتی‌های اجتماعی در استانداری تشکیل شد و ما بخشی از نارضایتی‌ها را در سیستم ادارات پیدا کردیم که در این بخش مدیران می‌بایست توجه ویژه‌ای داشته باشند. 
هادی پژوهش جهرمی تصریح کرد: در رابطه با بحث نارضایتی‌ها و فساد اداری می‌بایست اقدامی جامع در دستور کار قرار گیرد چرا‌که ریشه رفتارهای اعتراضی مردم برگرفته از رفتار برخی کارمندان در برخی دستگاه‌هاست و ما در‌حال حاضر سلامت اداری را با کمک اساتید و ایجاد کارگروهی ویژه پیگیری می‌کنیم. 
معاون سیاسی استاندار با بیان این‌که طبق بخشنامه معاون رئیس جمهوری مراجعان در ادارات باید فقط به یک میز مراجعه کرده و سرگردانی مردم در راهروها ممنوع است، اجرای طرح تکریم ارباب رجوع در گذشته را نه‌تنها کارآمد ندانست بلکه آن را موجب تشدید نارضایتی مردم عنوان کرد. پژوهش در این جلسه خطاب به مدیران سازمان‌ها و دوایر دولتی گفت: حراست و بازرسان را در ادارات خود فعال کنید و کارمندان دلسوز را در میزهای خدمت به کار گمارید. وی همچنین از مراجعه بازرسان سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی به‌صورت دو ماه یکبار به ادارات و تجمیع گزارش‌های مربوطه خبر داد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی