[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

مراسم یادبود آیت الله ایمانی در حرم حضرت شاهچراغ (ع) برگزار شد ، روزنامه شیراز نوین

مراسم یادبود آیت الله اسدالله ایمانی نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه فقید شیراز روز گذشته در حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) برگزار شد .
در این مراسم نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن برشمردن فضایل آن مرحوم گفت: بسیاری ادب مرحوم آیت الله ایمانی را شناخته و شرح صدر و اخلاق نیکوی او را دیده بودند، ایشان توانسته بود در عرصه های اجتماعی و سیاسی از خود شخصیتی متفاوت و منحصر به فرد ارایه کند. به گزارش ایرنا، آیت‌الله سید شرف‌الدین ملک ‌حسینی، افزود: آیت‌الله ایمانی به عنوان امام جمعه بوشهر و کازرون نیز به مردم خدمت کرد و آنان که به یاد دارند می‌دانند که در دوران انقلاب 2 شهر جهرم و کازرون در فعالیت های انقلابی پیشگام بودند.
نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویر احمد، از اخلاق نیکو و جدیت به عنوان 2 ویژگی دیگر آیت الله ایمانی یاد کرد و اظهار داشت: گاه وظیفه‌شناسی او ایجاب می‌کرد که به تُندی سخن بگوید و در مقابل رفتارهای غیر فرهنگی و غیردینی ایستادگی کند. 
وی اضافه کرد: آیت الله ایمانی، جامعه روحانی و دینی بوشهر را تقویت کرد، موجب رشد حوزه علمیه کازرون شد و در شیراز به بازآفرینی حوزه علمیه این شهر پرداخت و افزون بر این او فردی پیگیر در ساخت مدارس دینی و مبدع تغییرات بنیادین در حوزه علمیه فارس بود. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی