[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین
آن‌قدر درگیر جزئیات زندگی شده‌اید که ممکن است روی انجام کاری وقت بگذارید و در نهایت ببینید کار قابل توجهی نبوده است. سعی کنید تا اندازه‌ای خودتان را از قضیه کنار بکشید و از بیرون به همه چیز نگاه کنید. خودتان را از این فشارها دور کنید تا بتوانید چشم‌اندازتان را گسترش دهید و همه‌چیز را طور دیگری ببینید. اگر دقیق و محاسبه شده دست به خطر بزنید همه چیز ممکن می‌شود.
اردیبهشت
یک ظاهر عالی می‌تواند چنان قدرتی به شما بدهد که دنیا را فتح کنید. اما بر زرق و برق و فریبندگی خیلی تأکید نکنید، زیرا دامی بیش نیست و فقط شما را سرگرم ظواهر می‌سازد. اصلاً مهم نیست امروز چه قدر خوب ظاهر می‌شوید، ممکن است هنوز احساس امنیت نکنید. به پیش بروید و هر چه قدر دلتان می‌خواهد شیک و مطابق مد روز باشید، اما با همه این اوصاف خودتان باشید.
خرداد
بار مسئولیت‌هایی که به دوش دارید به شما فشار می‌آورند، اما این افزایش فشار مانع هیجانات شما نمی‌شود. دوست دارید کمی شادی و لذت به موقعیت‌های جدی اضافه کنید. خجالت نکشید؛ از این تغییر انرژی استفاده کنید و هم‌زمان با دوستانتان باشید و خلاقیتتان را به آنها نشان دهید. کمی شادی و شوخی، پادزهر مناسبی برای این اوقات جدی است.
تیر
چالش امروزتان این است که برای چیزی که می‌خواهید بگویید واژه‌های دقیق انتخاب کنید. چیزی هست که می‌خواهید بیرون بریزید، اما نمی‌دانید چطور آن را مطرح کنید. سعی کنید بی‌طرف و منطقی ماجرایتان را مطرح کنید. وقتی از یک موقعیت خاص حرف می‌زنید، خیلی دچار احساسات نشوید و از مفاهیم کلی پرهیز کنید. در حال حاضر باید دقیق باشید تا دیگران چیزی را که می‌گویید به خوبی درک کنند.
مرداد
می‌دانید که دیگران چه می‌خواهند و آنها هم این‌قدر باهوش هستند که امروز به احساسات شما اطمینان کنند. اما اگر صد در صد مورد اطمینان از سوی دیگران قرار بگیرد مشکل آفرین می شود، پس بهتر است کمی فروتنی هم در طول مسیر از خود نشان دهید. جذابیت‌های متقاعد کننده و تصمیم‌گیری‌های خونسردانه موجب می شوند ادعاهایی بکنید که در توانتان نیست.
شهریور
برای نشان دادن حس لطیف مهربانی هنوز خیلی دیر نشده و می‌توانید به جای انتقادهای سازنده، کمی هم کلمات تحسین کننده بگویید. معمولاً به راحتی می‌شود خطاهای کسانی را که دوستشان دارید به آنها گوشزد کنید، اما نمی‌دانید این قضاوت‌ها چه قدر ناگوارند. برای اینکه حرفتان را بزنید، نرمی و لطافت به خرج دهید. این نکته فقط درباره تشویق دیگران برای بهتر شدن نیست.
مهر
امروز پاداش اینهمه احتیاط و دقت را خواهید گرفت، به ویژه اگر وقت بگذارید تا ببینید دیگران احتمالاً چه طور به رفتار شما واکنش نشان می‌دهند. متأسفانه منظم کردن امور کافی نیست، از آن جایی که ماه به طالع شما برگشته، باید به احساسات خودتان هم توجه کنید. نگران این نباشید که آیا مورد قبول قرار می‌گیرید یا نه، به اندازه کافی زمان دارید تا دیرتر خودتان را ثابت کنید.
آبان
اهداف آرمانی شما قابل ستایش‌اند، اما باید آنها را آگاهانه محدود کنید و متعادل سازید تا فرصت بروز پیدا کنند. اگر انرژی‌تان را یک‌باره خالی کرده باشید و بعد بخواهید به دیگران کمک کنید، نتیجه مثبتی که دنبالش هستید نمی‌بینید. اگر خودتان را از نظر معنوی تقویت کنید، می‌تواند بزرگ‌ترین کمک شما به دیگران باشد. وقتی تمرکز کافی دارید و از قلب و احساستان آگاهید، حضورتان شفابخش خواهد شد.
آذر
اگر امروز با دیگران همکاری کنید بسیار سازنده خواهید بود. امروز ماه در یازدهمین خانه یعنی خانه گروه‌ها قرار دارد، پس می‌توانید بدون اینکه کار گروهی را مختل کنید به اهدافتان برسید. باید ببینید هریک از هم‌گروهی‌هایتان چه طور می‌تواند سازنده عمل کند و به موفقیت گروه کمک کند. سعی کنید بهترین و مؤثرترین وظایف را برای هر نفر مشخص کنید تا در مطمئن‌ترین مسیر به سوی موفقیت گام بردارید.
دی
می‌دانید چطور باید دیگران را تشویق کنید تا از مرزهایی که محدودشان می‌کند عبور کنند. امروز ماه در یازدهمین خانه یعنی خانه مقام و شغل قرار گرفته و به شما قدرت می‌دهد تا در موضع قدرت باشید. برای خوشحال کردن دیگران نباید وعده‌هایی بدهید که نمی‌توانید عمل کنید. خیلی مهم است که اهداف بلندپروازانه داشته باشید، اما نباید اهدافتان آن‌قدر دور و دراز شوند که قابل تحقق نباشند.
بهمن
از آن جا که می‌خواهید مستقل‌تر باشید دست به کارهایی می‌زنید که خودتان به تنهایی انجامشان دهید، اما در حال حاضر به تنهایی عمل کردن راه مناسبی برای رسیدن به اهدافتان نیست. از سرعت خود بکاهید و به توصیه‌های کارشناسانه توجه کنید، لزومی ندارد خودتان به تنهایی همه چیز را به دست بگیرید. سعی کنید در زمان و انرژی صرفه‌جویی کنید تا بتوانید در سریع‌ترین زمان ممکن نیروی محرکه‌ای ایجاد کنید.
اسفند
امروز می‌توانید طی رویکردی نامتعارف طور دیگری به مشکلات نگاه کنید، اما باید همچنان حواستان به نتیجه کار باشد. قبل از اینکه چیزی را با دیگران در میان بگذارید، اطمینان حاصل کنید ایده‌هایتان به اندازه کافی قدرتمند باشند که در برابر مخالفان پیروز از میدان خارج شوید. مشاجره‌های بی‌پایان نکته سازنده‌ای ندارند، پس آرامش خود را حفظ کنید تا از ماجراهای غیرضروری بپرهیزید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی