[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

افزایش ۵۹‌درصدی کشفیات کالای قاچاق در فارس ، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی استان با اشاره به کشف 32‌میلیارد تومان کالای قاچاق در سال جاری گفت: کشفیات کالای قاچاق نسبت به مدت مشابه سال قبل، افزایش 59 درصدی داشته است. 
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار احمد علی گودرزی در اولین گردهمایی هم‌اندیشی پیشگیری و مبارزه با قاچاق لوازم خانگی در شیراز بیان کرد: نیروی انتظامی استان فارس در سال حمایت از کالای ایرانی با شدت و جدیت در راستای مبارزه با این پدیده شوم و اجرای منویات و فرامین مقام معظم رهبری تلاش خواهد کرد.
وی ادامه داد: استان فارس در موضوع کالای قاچاق در لایه‌های دوم و سوم مبارزه قرار دارد ولی با این وجود یکی از اولویت‌های اصلی فرماندهی انتظامی استان فارس مبارزه اساسی با قاچاق کالا می‌باشد.
فرمانده انتظامی استان فارس گفت: در سال 95‌، 200‌میلیارد تومان و در سال 96‌، 241‌میلیارد تومان کالای قاچاق در استان فارس کشف شد که این میزان افزایش 21‌درصدی را نشان می‌دهد.
به گفته سردار گودرزی در سال جاری نیز 32‌میلیارد تومان کالای قاچاق در استان فارس کشف شده است که با افزایش 59‌درصدی کشفیات نسبت به مدت مشابه سال قبل روبرو بوده است.
این مقام ارشد انتظامی تأکید کرد: مأموران نیروی انتظامی با وجود همه مشکلات و کاستی‌ها به عنوان سربازان ولایت در راستای مبارزه با کالای قاچاق تلاش می‌کنند.
فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینکه نگاه به مبارزه با کالای قاچاق باید همگانی شود افزود: همه دستگاه‌های مربوطه باید در این زمینه تعامل و هماهنگی لازم را داشته باشند.
سردار گودرزی در پایان خواستار افزایش شعبه‌های تعزیرات در سطح استان، تسریع روند رسیدگی به پرونده‌های قاچاقچیان کالا و برخورد شدید با آنان، افزایش تعامل و هماهنگی دستگاه‌های مرتبط و فرهنگ‌سازی در راستای مبارزه با کالای قاچاق شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی