[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۵۸
  • دوره جدید

سبزپوشان شیرازی قهرمان جوانان کشور شدند، روزنامه شیراز نوین

با اعلام رأی کمیته انضباطی و تغییر نتیجه یکی از بازی‌ها، قهرمان لیگ جوانان تغییر کرد و جام به تیم سبزپوش فوتبال شیراز رسید.
به گزارش «ورزش سه» دو تیم مدعی قهرمانی ایمان سبز شیراز و فولاد خوزستان با برتری در مقابل رقبای خود در چارچوب هفته نهم لیگ برتر جوانان به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان با نتیجه چهار بر دو به سود فولادی‌ها به اتمام رسید. فولادی‌ها با توجه به برتری در بازی رو در رو شانس اول قهرمانی این فصل رقابت‌ها را داشتند و بعد از سوت پایان این دیدار به خوشحالی پرداخت و به‌نوعی خود را قهرمان این فصل مارتن جذاب و سخت لیگ برتر جوانان کشور می‌دانستند. باشگاه ایمان سبز شیراز بلافاصله بعد از این دیدار از باشگاه فولاد خوزستان به‌دلیل استفاده از بازیکن غیرمجاز در این دیدار شکایت خود را ثبت کرد و مستندات خود را به کمیته انضباطی ارجاع داد. بعد از گذشت چند روز از این دیدار کمیته انضباطی رأی خود را صادر نمود، که به شرح ذیل است: ضمن بازنده اعلام نمودن تیم فولاد خوزستان با نتیجه سه بر صفر در بازی موصوف باشگاه این تیم نیز به پرداخت 
مبلغ 000/۰۰۰/100 ریال جریمه نقدی محکوم  می‌گردد و همچنین بازیکنان آقایان یونس امیر و قاسم لطیفی که به نحو غیرمجاز تیم مربوطه را در مسابقه همراهی نموده‌اند هریک به مدت یک جلسه از همراهی تیم مربوطه محروم و جداگانه به پرداخت 000/۰۰۰/30 ریال جریمه نقدی محکوم می‌گردند.
با اعلام رأی کمیته انضباطی سرنوشت قهرمان لیگ برتر جوانان کشور تغییر کرد و جام این رقابت‌ها به‌جای اهواز باید به شیراز برود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی