[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۵
  • دوره جدید

روابط عمومی خلاق نیاز امروز جامعه است، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل بنیاد مسکن استان فارس بر لزوم تجهیز روابط عمومی‌ها به دانش روز و استفاده از ابزارهای دانش‌محور برای توسعه اطلاع‌رسانی تأکید کرد و گفت: روابط عمومی خلاق نیاز امروز جامعه ماست. راه میانبر برای رسیدن به مقاصد توسعه در دستگاه‌های اجرایی از طریق ایجاد روابط عمومی خلاق می‌گذرد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان فارس، مهندس عطا الله زمانی با گرامیداشت هفته روابط عمومی افزود: بحث توسعه‌یافتگی رسانه و روابط عمومی و دانش و هنر تحول و پیشرفت حاصل خلاقیت ابداع و نوآوری است و خلاقیت در فکر و اندیشه، جوهره تکامل انسان به‌شمار می‌آید. روابط عمومی نیز در این عرصه باید بتواند حرف‌هایی برای گفتن داشته باشد.
به گفته وی امروز بسیاری از چالش‌های حوزه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی با راه‌حل‌های گذشته و سنتی حل‌شدنی نیست. از این رو نیاز به خلاقیت و نوآوری در همه عرصه‌ها داریم که باید در همه بخش‌ها به ویژه روابط عمومی‌ها دنبال شود.
مهندس زمانی با بیان اینکه سامانه‌های ارتباطی روابط عمومی باید بر پایه سیستم‌های دانش‌بنیان بنا شود گفت: در یک سازمان با مدیریت جهادی مانند بنیاد مسکن که محور فعالیت‌های توسعه روستایی و محرومیت‌زدایی است، روابط عمومی باید بتواند زمینه پذیرش توسعه روستایی را دراقشار مختلف مردم فراهم کند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی