[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۵۵
  • دوره جدید

نقش مؤثر دانش‌آموزان در مدیریت مصرف انرژی ، روزنامه شیراز نوین

مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق استان فارس، بر نقش مؤثر دانش‌آموزان به عنوان سفیران مدیریت مصرف و همیار انرژی در بین خانواده‌های خود تأکید کرد. محمد حسین زارعی، فرهنگ‌سازی مدیریت مصرف را یک ضرورت دانست و افزود: در شرایط کنونی که کشور با ناترازی تولید و مصرف انرژی به عنوان یک معضل ملی مواجه است، هرکدام از دانش‌آموزان می‌توانند به همیاران برق تبدیل شوند و نقش قابل‌ملاحظه‌ای در ترویج فرهنگ صرفه‌جویی مصرف برق و نهادینه‌سازی مصرف بهینه انرژی در میان خانواده‌های خود ایفا نمایند. وی در ادامه به پویش «همیار با انرژی» اشاره کرد و بیان داشت: پویش همیار «با انرژی» با هدف فرهنگ‌سازی مصرف بهینه برق در میان دانش‌آموزان راه‌اندازی شده و هدف اولیه این برنامه کاهش 1۵ درصدی مصرف برق در بخش خانگی طی ۲۱ هفته (۱۵ اردیبهشت تا ۱۵ مهر) است. 
این مقام مسئول، بستر برگزاری این پویش را نرم‌افزار کاربردی «با انرژی» عنوان کرد و گفت: به منظور اطلاع‌رسانی‌های لازم به دانش آموزان و مسئولان مدارس از نرم‌‌افزار کاربردی «شاد» استفاده خواهد شد. مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق استان فارس، ضمن دعوت از تمامی شهروندان جهت مشارکت در این پویش ابراز داشت: هم‌وطنان می‌توانند از طریق تارنمای Ba-energy.ir از جزئیات این پویش مطلع شوند و با شرکت در پویش و کاهش مصرف انرژی برق خود، در قرعه‌کشی جوایز نفیسی مانند خودرو، لوازم منزل، موبایل، لپ‌تاب، تبلت و... شرکت نمایند. 
زارعی تصریح کرد: شرکت توزیع نیروی برق استان فارس مفتخر به ارائه خدمات به بیش از یک‌میلیون مشترک در سطح 27 شهرستان از استان پهناور فارس می‌باشد که از این تعداد بیش از 850هزار مشترک خانگی هستند و همیاری و مساعدت آنان می‌تواند نقش مهمی در عبور موفق از پیک بار سال جاری و تأمین برق مطمئن و پایدار داشته باشد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی