[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۱۷
  • دوره جدید

اخبار تحلیلی ارزش اقتصادی دارد ، روزنامه شیراز نوین

هادی درفشی، معاون پشتیبانی بنیاد مسکن کشور با بیان اینکه روابط عمومی‌ها باید از سنت عبور کرده و با دنیای جدید رابطه برقرار کنند گفت: یکی از نقاط ضعف در روابط‌عمومی‌ها ماندن در گذشته و رویکرد سنتی ارتباط است. روابط‌عمومی باید چشم به مواهب توسعه در آینده داشته باشد‌. ترسیم دنیای جدید ارتباطی، کارکرد روابط عمومی است‌.
به گزارش روابط‌عمومی بنیاد مسکن استان فارس‌، مهندس درفشی در جمع مدیران روابط‌عمومی‌های بنیاد مسکن استان‌های کشور گفت‌: ایجاد فضای مجازی و استفاده از نرم‌افزارهای مختلف و شبکه‌های اجتماعی‌، کار روابط‌عمومی و انتشار اخبار را به‌نوعی صنعت و تجارت تبدیل کرد‌، اخبار تحلیلی و برگرفته‌شده از تحلیل درست، امروز ارزش اقتصادی دارد. بسیاری از شبکه‌ها با این اخبار تجارت می‌کنند و مخاطبان برای  این اخبار ارزش بیشتری قائل هستند‌.
معاون پشتیبانی بنیاد مسکن کشور با بیان اینکه روابط‌عمومی نیازمند تکنولوژی و سخت‌افزار و نرم‌افزار مناسب است گفت: روابط عمومی مستیقم با افکار عمومی ارتباط دارد، در دنیای معاصر روابط عمومی باید به ابزارهای تأثیربر افکار عمومی مجهز باشد. تولید و انتشار یک خبر نیازمند این ابزارهاست. یک رسانه یا روابط عمومی اگر مخاطب خود را از دست بدهد بزرگترین سرمایه خود را از دست داده است‌.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی