[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۵۸
  • دوره جدید

ستار زارع: مسئولان استان تک‌بُعدی عمل کردند، روزنامه شیراز نوین

 میثم محجوبی - گروه ورزش
شهر راز هرچه کرد نتوانست آن تیمی شود که ستار زارع در رویای آن بود. ستار سنگ بزرگی را برداشته بود و می‌خواست در همان فصل اول حضور در سطح دوم فوتبال کشور که به گواه همگان، سطح بسیار سختی محسوب می‌شود، راهی لیگ برتر شود. اتفاقی که از همان اواسط نیم‌فصل اول مشخص بود، برای شهر راز رخ نمی‌دهد.
شاید همین نگاه بلندپروازانه کاپیتان سابق برق شیراز بود که باعث شد در نیم‌فصل دوم، تیمش به لحاظ روحی به‌شدت افول کند و نتایجی بسیار ضعیف کسب کند.
در حقیقت اگر برخی نتایج خوب نیم‌فصل اول نبود و یا تیم‌های پایین جدولی تا این حد ضعیف عمل نکرده بودند، تیم ستار زارع حالا خیال راحتی برای بقا هم نداشت.
آن‌ها هفته گذشته هم بازی را به همرنگ‌های تهرانی خود واگذار کردند. ستار زارع درخصوص آن مسابقه گفت: سایپا یکی از تیم‌های خوب این لیگ بوده است. درست است جایگاهش می‌توانست بهتر از این باشد اما شرایط ایجاب کرده است که فعلاً در بین مدعیان صعود نباشند. همان‌طور که تیم ما هم تیم خوبی بوده که به جایگاهی که شایستگی‌اش را داشته نرسیده است.
وی افزود: در مقابل سایپا کمی بی‌دقتی یا بی‌انگیزگی باعث شد که بازی را واگذار کنیم. امیدوارم در سه بازی آینده بتوانیم از موقعیت‌هایی که داریم استفاده کنیم. برنامه داریم از بازیکنانی که تاکنون کمتر به میدان رفته‌اند استفاده کنیم. کارمان سخت است، چون با تیم‌هایی بازی داریم که درحال صعود یا سقوط هستند ولی تمام تلاشمان را می‌کنیم که از این لیگ، سربلند بیرون بیاییم. امیدوارم روی خوب فوتبال به ما رو کند و بتوانیم در بازی‌های آینده نتایج را به نفع خودمان رقم بزنیم.
زارع در پاسخ به این سؤال که آیا قصد دارد در فصل آینده هم به‌عنوان مربی در کنار شهر راز باشد یا کار فنی را به شخص دیگری واگذار کند و به کارهای مدیریتی بپردازد، گفت: کار ما فوتبال است و کنار زمین حرفمان را می‌زنیم. بشخصه علاقه‌مند هستم که به‌عنوان مربی ادامه دهم اما اگر شرایط مناسب نباشد و مالکان تیم، شخص مناسب‌تری را برای کادر فنی انتخاب کنند، تصمیم دیگری گرفته می‌شود. اگر بخواهند، ما در کنار تیم هستیم و اگر نخواستند هم پیشنهادهای زیادی داریم و جای دیگری کار می‌کنیم.
سرمربی شهر راز درخصوص مشکلاتی که در هفته‌های اخیر باعث گلایه او شده بود، گفت: مشکل در شیراز حل‌شدنی نیست و نمی‌شود. تاکنون یک‌دهم درصد هیچ‌گونه کمکی به ما نشده است و ضرر این را استان می‌کند. کار ما فوتبال است و در هر شهری باشیم کارمان را انجام می‌دهیم اما ضرر را استان فارس می‌کند.
وی درخصوص جملات اخیرش، درخصوص حمایت‌های یک‌جانبه مسئولان استان از تیم همشهری گفت: همه‌چیز در استان در اختیار تیم فجر شهید سپاسی است. امیدوارم بتوانند نتیجه این حمایت‌ها به صعود این تیم منجر شود تا مسئولان استان نخواهند جواب‌گو باشند که چرا تک‌بعدی پیش رفته‌اند و تبعیض قائل شده‌اند. امیدوارم آخر فصل معلوم شود ما اشتباه می‌کرده‌ایم.
زارع شایعات فروش تیم را هم تکذیب کرد و گفت:  تاجایی‌که می‌دانم تیم ما مالک و مدیرعامل دارد و من فقط سرمربی هستم. اگر بنابه این باشد که تیم به فروش برود، مسئولان تیم اعلام خواهند کرد. نمی‌دانم این حرف‌ها از کجا نشأت می‌گیرد. تاجایی‌که می‌دانم این دوستان ما قصد تیم‌داری دارند. چه ما باشیم چه نباشیم، این تیم ادامه خواهد دارد و امیدواریم سال آینده هم موفق باشند.
به گزارش شیرازنوین، شهر راز در هفته سی و دوم رقابت‌های لیگ یک، روز پنجشنبه هفته جاری در شیراز میزبان دریای بابل خواهد بود. دیداری بسیار مهم برای نماینده استان مازندران که برای بقا در رقابت‌ها می‌جنگند.
تنها سه هفته تا پایان مسابقات باقی‌مانده است و هنوز صعود یا سقوط هیچ تیمی قطعی نیست.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی