[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۶۴
  • دوره جدید

مرودشت؛ قهرمان جودو نوجوان فارس، روزنامه شیراز نوین

رئیس ‌هیئت جودو و دفاع شخصی گفت: اولین دوره مسابقات قهرمانی جودو رده نوجوانان قهرمانی استان فارس در سال جاری برگزار و تیم‌های مرودشت، فسا و شیراز حائز مقام‌های اول تا سوم این مسابقات شدند.
به گزارش روابط‌عمومی و پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان فارس، وحید زارع‌نژاد رئیس هیئت جودو و دفاع شخصی گفت: در این مسابقات 89 ورزشکار در 9 وزن به میزبانی مجموعه ورزشی تختی شیراز با یکدیگر به رقابت پرداختند و در پایان تیم مرودشت مقام نخست و تیم‌های فسا و شیراز به‌ترتیب مقام‌های دوم و سوم را کسب کردند.
وی افزود: نتایج انفرادی این مسابقات به شرح زیر است.
وزن۵۰ کیلوگرم
۱. ابوالفضل صلح‌جو (فسا) مقام اول ۲. خلیل محرمی (استهبان)مقام دوم ۳. بنیامین اکبری (شیراز) مقام سوم 3. محمدیاسین شادمانی (استهبان) مقام سوم
وزن۵۵ کیلوگرم: ۱. محمدرضا یونسی (مرودشت) مقام اول ۲. علیرضا زارع (استهبان) مقام دوم ۳. امیرحسین هنرور (مرودشت) مقام سوم ۳. آرین حاتمی (فسا)مقام سوم
وزن۶۰ کیلوگرم: ۱. علی‌اصغر آرایش (مرودشت) مقام اول 
۲. مبین کاظمی (شیراز) مقام دوم ۳. حاتم حاتمی (فسا) مقام سوم 3. محمدرضا زارع (مرودشت) مقام سوم
وزن۶۶ کیلوگرم: ۱. ابوالفضل ارشاد (شیراز) مقام اول ۲. یاسین معینی (مرودشت) مقام دوم ۳. دانیال فراشاهی (شیراز)مقام سوم ۳. رضا شریفی (مرودشت) مقام سوم
وزن۷۳ کیلوگرم: ۱. محمد مهدی سرپوش (فسا) مقام اول ۲. امیر حسین سون (استهبان) مقام دوم ۳. محمد صفری (مرودشت) مقام سوم 4. امیرعلی امیدی(شیراز)مقام سوم
وزن۸۱کیلوگرم: ۱. میثم دهقان (شیراز) مقام اول ۲. فرهاد کشمیرپناه (شیراز) مقام دوم ۳. علی فرامرزی (فسا) مقام سوم ۳. امیرعلی فرامرزی (فسا)
وزن۹۰ کیلوگرم: ۱. محمدمهدی زند (استهبان) مقام اول ۲. محمد فرار جامعی (شیراز) مقام دوم 
وزن۱۰۰-کیلوگرم: ۱. ابوالفضل رضا پور (فسا) مقام اول ۲. ابوالفضل خندان (شیراز) مقام دوم ۳. امیر محمد بکری (استهبان)مقام سوم 
وزن۱۰۰+کیلوگرم: ۱. عباس قاسمی (مرودشت) مقام اول ۲. امیر حسین سعیدی کیا (شیراز) مقام دوم ۳. ابوالفضل بلاغی (استهبان) مقام سوم
رئیس هیئت جودو و دفاع شخصی بیان داشت: نفرات منتخب این مسابقات به‌عنوان تیم استان در مسابقات منطقه چهار کشور حضور خواهند یافت.
زارع‌نژاد در پایان گفت: قضاوت این دوره از مسابقات را محمدمحسن توانگر (رئیس کمیته داوران)، وحید طهماسبی، محمد حق‌شناس، محمد حسین معلم، امیر اوجی، شهنیا رونق‌زاده، شهنام رونق زاده، امین مرادی، مجید صلح‌طلب برعهده داشتند. و رضا پربها، روح‌الله اکبری و امین هاشمی به‌ترتیب عهده‌دار مسئولیت‌های کمیته برگزاری مسابقات، دبیر برگزاری مسابقات، مسئول واحد فنی و کمک‌داور ویدیویی مسابقات بودند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی