[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۳
  • دوره جدید

رئیس هیئت هاکی شیراز: دوره‌ استعدادیابی هاکی در شیراز برگزار شد، روزنامه شیراز نوین

رئیس هیئت هاکی شیراز از برگزاری یک دوره برنامه‌های استعدادیابی رشته هاکی در شیراز خبر داد.
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی هیئت هاکی شیراز، سید علیرضا دیهیمی با بیان اینکه یک دوره برنامه‌های استعدادیابی به منظور شناسایی افراد علاقه‌مند به هاکی در شیراز برگزار شد، اظهار کرد: در این برنامه که به منظور افزایش ترغیب جوانان و نوجوانان به هاکی برگزار شد، بیش از 40نفر شرکت کردند که 17نفر از آنها برای تمرین و حضور در مسابقات انتخاب شدند.
وی با تأکید بر اینکه ورزش هاکی ورزش پرتحرکی است و افراد علاقه‌مند به این رشته باید از آمادگی جسمانی مناسب برخوردار باشند، خاطرنشان کرد: افرادی که توسط هیئت هاکی شیراز جذب شدند، دوره‌های آموزشی را زیر نظر مربیان مجرب طی و با تمرینات و فعالیت‌های مناسب، آمادگی لازم برای حضور در مسابقات را کسب می‌کنند.
رئیس هیئت هاکی شیراز همچنین به برگزاری مسابقات هاکی شیراز در دهه فجر امسال اشاره و عنوان کرد: این دوره از مسابقات چهارجانبه ویژه آقایان در سالن ورزشی 22بهمن شیراز برگزار شد.
وی افزود: مسابقات جام فجر هاکی شیراز مقارن با 12بهمن نخستین روز از دهه مبارک فجر، که یادآور سالروز ورود حضرت امام خمینی(ره) به کشور است، آغاز شد.
رئیس هیئت هاکی شیراز با تصریح اینکه ظرفیت برگزاری این مسابقات محدود بوده است، خاطرنشان کرد: با وجود محدودیت در این زمینه، 16نفر در این دوره از مسابقات شرکت کردند.
دیهیمی بیان کرد: این دوره از مسابقات در قالب رقابت تیم‌های 4نفره و به صورت دوره‌ای برگزار شد.
به گفته وی تیم فجر متشکل از آقایان هادی زرافشان، احسان خزری، محسن توانگر زمین و بهرام زارع به مربیگری غلامرضا روزی‌طلب، مقام نخست، تیم انقلاب متشکل از آقایان مجید عفیفی، محمد امین کریمی، بهرام خزفروش، سعید مهاجری و ابراهیم نجفی، مقام دوم و تیم 22بهمن متشکل از آقایان علی محبی، حامد شفاعتیان، علیرضا میرعزیزی، محمدعلی مریخی و مهدی محمودی مقام سوم را کسب کردند.
رئیس هیئت هاکی شیراز از محسن توانگر زمین و محمدامین کریمی که مسئولیت برگزاری این دوره از مسابقات را بر عهده داشتند، تقدیر و تشکر و عنوان کرد: امیدوارم هیئت هاکی شیراز با برنامه‌ریزی‌های این عزیزان در جهت توسعه و گسترش هاکی در شیراز گام بردارد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی