[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۹۱
  • دوره جدید

اسامی‌۱۰۰‌«مدیر دوتابعیتی» تصمیم‌ساز به دادستانی کشور ارسال شد، روزنامه شیراز نوین

نایب رییس کمیته تحقیق و تفحص از مدیران دوتابعیتی‌، از ارسال نام ۱۰۰‌مدیر دوتابعیتی تصمیم‌ساز در مسائل کشور به دادستانی خبر داد.
حسینعلی حاجی‌دلیگانی نایب رییس کمیته تحقیق و تفحص از مدیران دو تابعیتی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم از ارسال اسامی‌100‌مدیر دوتابعیتی به دادستانی کل کشور خبر داد و گفت: اسامی‌100‌مدیر دو تابعیتی که در ذیل گزارش تحقیق و تفحص از مدیران دو تابعیتی نیز ذکر شده، جهت بررسی‌ها و تصمیم‌گیری‌های لازم در قالب گزارشی به دادستان کل کشور تقدیم شده است.
وی، اسامی‌ یک‌صد مدیر دو تابعیتی را که اسامی‌شان تقدیم دادستان کل کشور شده است را شامل مدیران در حوزه تصمیم‌‌گیری و تصمیم‌‌سازی دانست و اظهار داشت: گزارش تحقیق و تفحص از مدیران دو تابعیتی تقدیم هیئت‌رییسه مجلس شده و در نوبت رسیدگی و قرائت در صحن پارلمان قرار دارد.
نایب رییس کمیته تحقیق و تفحص از مدیران دو تابعیتی همچنین تصریح کرد: از هیئت‌ رییسه مجلس نیز درخواست داریم که با توجه به اهمیت موضوع مدیران دو‌تابعیتی و نقش آنها در ارکان تصمیم‌‌سازی و تصمیم‌‌گیری کشور، قرائت این گزارش را در خارج از نوبت در اولویت قرار دهد.
همچنین سیدجواد ابطحی نایب رییس دیگر کمیته تحقیق و تفحص از مدیران دو تابعیتی در گفت‌وگوی دیگری با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم از دیدار چندی پیش اعضای این کمیته با دادستان کل کشور خبر داد و گفت: در این جلسه اعضای کمیته گزارشی از روند رسیدگی به وضعیت 100‌مدیر دو تابعیتی به دادستان کل کشور ارائه کردند که در نهایت به ارائه گزارشی از اسامی‌ آنها به وی منتج شد.
نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس در پایان خاطرنشان کرد: پس از اینکه گزارش تحقیق و تفحص از دو تابعیتی‌ها در صحن پارلمان قرائت شود جهت رسیدگی و روشن شدن بیشتر موضوع، گزارش به قوه‌قضائیه ارسال می‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی