[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۵۵
  • دوره جدید

مستند «پا به توپ» رونمایی می‌شود، روزنامه شیراز نوین

مستند ورزشی «پا به توپ»، محصول مرکز مستند سوره به تهیه‌کنندگی و کارگردانی امیرحسین اسیوند آماده نمایش شد.
به گزارش خبرگزاری مهر، مستند ورزشی «پا به توپ»، محصول مرکز مستند سوره و تولید شده در حوزه هنری استان چهارمحال و بختیاری، به تهیه‌کنندگی و کارگردانی امیرحسین اسیوند آماده نمایش شد. این فیلم مستند، تلاش و امید ۲ برادر با نام‌های «ابوالفضل» و «علی» که ساکن یکی از روستاهای محروم چهارمحال و بختیاری هستند، در ورزش فوتبال و رسیدن به آرزوهایشان را به تصویر کشیده است. این اثر نگاهی به فرهنگ و زیست‌بوم مردمان استان چهارمحال و بختیاری و به ویژه روستایی که ۲ نوجوان در آن زندگی می‌کنند، داشته است.
هم‌زمان با هفته فرهنگی و روز شهر کرد، مستند «پا به توپ» روز شنبه ۲۹ اردیبهشت ساعت ۱۶ با حضور سازندگان فیلم، هنرمندان و ورزشکاران در پردیس سینمایی بهمن شهر کرد رونمایی و اکران می‌شود.
دیگر عوامل این اثر ورزشی عبارتند از پژوهش: امیرحسین اسیوند و سمانه امینی، تدوین و صداگذاری: امیرحسین شاکری، صدابردار: سمانه امینی، تصویربردار: امیرحسین اسیوند، هلی‌شات: فرشید اسدی، یاسر آقایی، دستیار کارگردان: امیر حیدری، دستیار تصویر: مهدی طاهری، دستیار تدوین: امیر حیدری و طراح گرافیک: سهیل شعرباف؛ محصول مرکز مستند سوره و تولیدشده در حوزه هنری استان چهارمحال و بختیاری.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی