[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۶۴
  • دوره جدید

شبکه‌سازی و مدیریت شبکه‌های اجتماعی در روابط‌عمومی ، روزنامه شیراز نوین

ازآنجایی‌که اقدامات روابط‌عمومی براساس مجموعه‌ تصمیم‌ها است و باید برای تفکر و پژوهش رسانه‌ای و چگونگی مدیریت شبکه‌های اجتماعی برنامه‌ریزی کرد، که در واقع می‌توان در مقایسه با روش‌ها و تبلیغات سنتی اثرگذاری بیشتر و بهتری روی مخاطبین و افکار عمومی داشت.
بنابراین، باگسترش سریع رسانه‌های دیجیتال و نفوذ فزاینده بر روی افکار عمومی، روابط‌عمومی در سازمان‌ها به واحدی مهم، قدرتمند و تأثیرگذار تبدیل می‌شوند که می‌توانند مسیر رشد یک سازمان را تغییر دهند. ایجاد پوشش رسانه‌ای مثبت، تأثیرگذاری روی افکار عمومی و تعامل با مخاطبان هدف، مسیر فرصت‌های جدید را هموار می‌کند و باعث جذب مخاطب بیش‌تر می‌شود.
در دنیای امروز افراد بسیاری روزانه از شبکه‌های اجتماعی مختلف استفاده می‌کنند و زمان زیادی را در این مکان‌ها می‌گذرانند. به‌دلیل استفاده گسترده مردم، شبکه‌های اجتماعی به پرچم‌دار بسیاری از اتفاقات تبدیل شده‌اند. ازاین‌رو استفاده از رسانه‌های اجتماعی و وسایل ارتباط جمعی توسط روابط‌عمومی سازمان اهمیت ویژه‌ای پیدا کرده است، به‌طوری که شبکه‌سازی و مدیریت شبکه‌های اجتماعی به یکی از اصلی‌ترین وظایف تیم روابط‌عمومی هر سازمانی تبدیل شده است.
امروزه روابط‌عمومی را می‌توان کارآمد دانست که از فناوری‌های جدید ارتباطات جمعی استقبال کنند و از آن‌ها در جهت افزایش آگاهی از سازمان بهره ببرند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی