[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۱۷
  • دوره جدید

برخورد قاطعانه پلیس با هنجارشکنان در حوادث اخیر کازرون، روزنامه شیراز نوین

جانشین فرماندهی انتظامی استان فارس گفت: موضوع افراد هنجار شکن و مخلان نظم و امنیت از حساب مردم جداست و کسانی که بخواهند از معاندان انقلاب خط بگیرند، پلیس در راستای قانون و قاطعانه با آنها برخورد خواهد کرد. 
سرهنگ ‌علی ذوالقدری‌ در گفت‌و‌گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در خصوص حوادث اخیر در شهرستان کازرون گفت: به دنبال تجمعات اعتراض‌آمیز اخیر کازرون در بحث تقسیمات کشوری متأسفانه با هدایت معاندان و دشمنان انقلاب اسلامی ‌و بدخواهان نظام به‌ویژه منافقان و سلطنت‌طلبان برخی از افراد سابقه‌دار از اطراف و اکناف تحریک شده و با ورود به شهر کازرون با هدف تخریب اموال عمومی ‌به اغتشاش دامن زده و قصد خسارت به اموال عمومی ‌را داشتند.
وی افزود: در این راستا نیروی انتظامی برای مقابله با هنجارشکنان و حفاظت از اموال عمومی، محرکان و لیدر‌های اصلی این اغتشاشات را دستگیر کرده که حدود 40‌درصد از آنان دارای سابقه کیفری بودند.
جانشین فرماندهی انتظامی استان فارس گفت: برخی از متهمان ساکن استان‌های اطراف و برخی نیز ساکن شهرستان‌های اطراف کازرون هستند که عمده آنان مسلح به سلاح سرد از قبیل: قمه، دشنه، تبر و بعضاً با سلاح ساچمه‌زنی قصد تعرض به مأموران را داشتند که پلیس با هنجار‌شکنان اقدام قاطعانه داشته است.
ذوالقدری تأکید کرد: موضوع افراد هنجار شکن و مخلان نظم و امنیت از حساب مردم جداست و کسانی که بخواهند از معاندان انقلاب خط بگیرند، پلیس در راستای قانون و قاطعانه با آنها برخورد خواهد کرد.
وی تصریح کرد: مطالبات مردم عزیز و شهید‌پرور کازرون در مسیر قانونی خود با حمایت مسئولان استان دنبال خواهد شد و پلیس مقتدرانه برای تأمین امنیت مردم این شهر تلاش خواهد کرد.
جانشین فرماندهی انتظامی استان فارس گفت: در حال حاضر اوضاع کاملاً تحت کنترل پلیس است و مشکل خاصی وجود ندارد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی