[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۷
  • دوره جدید

توسعه زیرساخت‌های حمل و نقل هوایی، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس گفت: هم اکنون پروژه‌هایی با اعتبار نزدیک به ۶۰۰میلیارد تومان در بخش‌های مختلف فرودگاهی استان از جمله ترمینال خارجی، تأمین تجهیزات هوانوردی، بهبود وضعیت ترمینال قدیم در فرودگاه شیراز و ... در حال اجرا است. به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری فارس، مهندس اسماعیل تبادار در بازدید از پروژه‌های عمرانی فرودگاه بین‌المللی شیراز، بر ضرورت توسعه زیرساخت‌های حمل و نقل هوایی در استان فارس تأکید کرد و افزود: با توجه به اثربخشی زیرساخت‌های حمل و نقل هوایی در ابعاد مختلف اقتصادی، گردشگری و به تبع آن رونق در استان، این موضوع به صورت جدی در دستور کار قرار گرفته است.
 مهندس تبادار یادآور شد: هم اکنون پروژه‌هایی با اعتبار نزدیک به ۶۰۰ میلیارد تومان در بخش‌های مختلف فرودگاهی استان از جمله ترمینال خارجی، تأمین تجهیزات هوانوردی، بهبود وضعیت ترمینال قدیم در فرودگاه شیراز و... در حال اجرا است.
 استاندار فارس با تأکیدبر اینکه فرودگاه بین‌المللی شهید دستغیب شیراز در آینده و با تکمیل این پروژه‌ها می‌تواند  به یک هاب فرودگاهی در جنوب کشور تبدیل شود، از توجه به توسعه فرودگاهی در سایر شهرستان‌های استان خبر داد و افزود: ترمینال‌های جدید شهرستان‌های لار و لامرد در ماه‌های آینده تکمیل شده و به بهره‌برداری خواهند رسید.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: توجه به روند تکمیل پروژه فرودگاهی جهرم و داراب نیز در دستور کار قرار دارد.
مهندس تبادار با اشاره به اولویت توسعه فرودگاه شیراز ابراز امیدواری کرد: بخش زیادی از این پروژه‌های عمرانی در فرودگاه بین‌المللی شیراز با اهتمام مدیریت فرودگاه و تلاش بیشتر پیمانکار تا پایان سال جاری تکمیل شده و به بهره‌برداری برسد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی