[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۵۵
  • دوره جدید

فرماندار شهرستان اوز: اینترنت پرسرعت و پوشش آنتن‌دهی تقویت می‌شود، روزنامه شیراز نوین

فرماندار شهرستان اوز گفت: با آغاز عملیات اجرایی احداث نوزدهمین سایت همراه اول در شهر اوز در محدوده بین دانشگاه پیام نور و دانشکده بهداشت این محدوده شهری پوشش آنتن دهی و اینترنت پرسرعت منطقه تقویت می‌شود.
به گزارش ایرنا، محمد محمدی دوشنبه در مراسم کلنگ‌زنی سایت جدید تلفن همراه در این شهرستان، ضمن تبریک دهه کرامت و نیز روز جهانی مخابرات گفت: این سایت یکی از مصوبات سفر استاندار به شهرستان اوز بوده که موجب تقویت آنتن‌دهی تلفن همراه و اینترنت پرسرعت در محدوده دانشکده بهداشت و دانشگاه پیام نور خواهد شد. وی افزود: همچنین این سایت تقویت پوشش تلفن همراه در فازهای مختلف طرح نهضت ملی مسکن را فراهم خواهد کرد.
محمدی عنوان کرد: در راستای پاسخ به درخواست شهروندان و رفع مشکلات آنتن‌دهی و اینترنت مشترکین همراه اول، با پیگیری‌های مستمر به عمل آمده توسط مدیریت مخابرات لارستان و تلاش‌های فرمانداری اوز مجوز نصب سایت جدید همراه اول اخذ شده است. این سایت ششمین سایت در سطح شهر اوز و نوزدهمین سایت در سطح شهرستان اوز در ادامه طرح‌های فاز ۹ توسعه شبکه همراه اول بوده و با اعتباری بالغ بر ۱۷۰میلیارد ریال و توسط شرکت پیشگامان صنعتی سنا اندیشه و در مدت‌زمان سه ماه اجرا خواهد شد.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی