[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۲
  • دوره جدید

افزایش ۲۰درصدی سقف وام‌های دانشجویی دانشگاه آزاد، روزنامه شیراز نوین

دکتر پورعباس معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه در این جلسه که به ریاست دکتر فرهاد رهبر و با حضور اعضا برگزار شد، با اشاره به روند تأسیس و فلسفه تشکیل صندوق رفاه دانشجویان، گزارشی از تعامل دانشگاه با بانک ملی ایران، مشکلات و الحاقیه شماره‌۳ ارائه کرد.
در ادامه دکتر سیدفضلی مدیر صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد به نقش و جایگاه صندوق رفاه دانشجویان پرداخت و گزارش جامع و مبسوطی از عملکرد، چالش‌ها، معضلات و برنامه‌های راهبردی صندوق رفاه دانشجویان و تسهیلات اعتباری دانشگاه ارائه کرد.
حسابرسی و بازرسی از عملکرد گذشته صندوق رفاه دانشجویان، شناسه‌دار کردن منابع ورودی و خروجی سامانه یک‌پارچه صندوق رفاه دانشجویان، افزایش ۲۰درصدی سقف وام‌های اعطایی صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی ‌با نرخ کارمزد ۲/۵ درصد و... از مصوبات جلسه هیئت امنای صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی ‌بود.
راه‌اندازی سامانه یکپارچه صندوق رفاه دانشجویان
همچنین در این جلسه سرپرست صندوق رفاه و تسهیلات اعتباری دانشگاه آزاد اسلامی ‌از راه‌اندازی سامانه یکپارچه صندوق رفاه دانشجویان خبر داد و گفت: ثبت درخواست تسهیلات الکترونیک، امکان درخواست تسهیلات و رسیدگی به صورت مکانیزه، شناسایی و صدور اسناد مکانیزه صندوق رفاه دانشجویان و نمایش انواع تسهیلات به متقاضیان از کارکردهای این سامانه است.
به گزارش روابط عمومی‌ دانشگاه آزاد اسلامی، ارائه تسهیلات در قالب دانشجویی و کارکنان و اعضای هیئت علمی، اراده خدمات بیمه‌ای و تهیه و تنظیم نگهداری حساب‌های صندوق رفاه از مهمترین کارکردهای صندوق رفاه دانشجویان و تسهیلات اعتباری دانشگاه آزاد اسلامی ‌است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی