[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۶۰
  • دوره جدید

شهید جمهور کشور را از بحران خارج کرد ، روزنامه شیراز نوین

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: شهید آیت‌الله رئیسی با اتخاذ تصمیمات راهبردی، منطقی، دقیق و قاطعانه باعث هدایت و عبور کشور از موقعیت‌های حساس و بحرانی شد. به گزارش ایرنا از روابط عمومی وزارت دفاع، امیر سرتیپ محمدرضا آشتیانی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در گفت‌وگویی با اشاره به ضایعه دردناک درگذشت شهادت‌گونه آیت‌الله رئیسی و ضمن تسلیت به ملت شریف ایران اظهار داشت: مرگی به جز شهادت برای ایشان متصور نبود و تمام کسانی که با ایشان در ارتباط بودند، به دو ویژگی اساسی خدمت با اخلاص برای مردم و خستگی‌ناپذیری ایشان اذعان داشتند و در تمام سفرهایی که با ایشان داشتیم، این ویژگی‌ها کاملاً آشکار و هویدا بود.
وی با بیان اینکه آیت‌الله رئیسی به لحاظ تحلیل موقعیت‌ها و شرایط حساس کشور یک شخصیت ممتاز و چهره شاخص بود، تصریح کرد: ایشان در شرایط سخت به خصوص در شورای عالی امنیت ملی با اتخاذ تصمیمات راهبردی، منطقی، دقیق و قاطعانه باعث هدایت و عبور کشور از موقعیت‌های حساس و بحرانی شدند. وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به حضور شخصیت‌های برجسته جهان در مراسم گرامیداشت آیت‌الله رئیسی گفت: ایشان توان بسیار خوبی در نفوذ به اذهان و قلوب داشتند و پیگیر یک دیپلماسی فعال در حوزه‌های سیاسی، دفاعی و اقتصادی بودند که ثمره آن اقتدار نظام در صحنه‌های منطقه‌ای و بین‌المللی است. امیر آشتیانی با بیان اینکه آیت‌الله رئیسی یک رئیس‌جمهور تمام‌عیار بود، افزود: البته کشور ما نشان داده که آدم خودساخته بسیار داریم و تاریخ انقلاب نشان داده است همواره هر اتفاقی که افتاده، کشور و نظام مسیر را ادامه داده و به فضل خدا به طور قطع آینده بسیار روشنی در انتظار کشور است.
وی یادآور شد: آیت‌الله رئیسی در خستگی‌ناپذیری، شبانه‌روز کار کردن، تلاش کردن و با اخلاص حرکت کردن یک چهره منحصر به فرد بود و هوش بسیار سرشاری در اتخاذ تصمیمات داشت.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی