[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۲
  • دوره جدید

جهانبخش: این تیم بهتر از تیم اصلی ازبکستان بود، روزنامه شیراز نوین

وینگر سرعتی تیم ملی کشورمان اعتقاد دارد تیم امید ازبکستان در بعضی صحنه‌ها بهتر از تیم اصلی‌شان بود. به گزارش «ورزش سه»، علیرضا جهانبخش درخصوص بازی ایران و ازبکستان و شرایط تیم ملی گفت: خدا را شکر فکر می‌کنم بازی خوبی را انجام دادیم. متأسفانه بچه‌ها خیلی دیر به تیم اضافه شدند. باتوجه به شرایطی که وجود داشت و با این وضعیت هماهنگی خیلی سخت بود و از طرفی هم لیست تیم ملی باید اعلام می‌شد و آقای کی‌روش می‌خواستند با این بازی تیم را محک بزنند. خدا را شکر بازی را بردیم و در ادامه مسیری که تا جام جهانی داریم مهم این است که ببریم و تیم روحیه داشته باشد و از مردم هم تشکر می‌کنم که در آخرین بازی آمدند و بدرقه خیلی خوبی داشتند و امیدوارم این روند را در بازی‌های بعدی و جام جهانی ادامه دهیم.
جهانبخش در خصوص بازی‌های تدارکاتی تیم ملی نیز گفت: مهم‌ترین مسئله جمع شدن بیشتر بازیکنان بود که قطعاً می‌تواند به هماهنگی تیم ملی و شرایطی که داریم کمک کند و بازی‌های تیم ملی از قبل هماهنگ شده و کادرفنی با توجه به صحبت‌هایی که در اردو هست انتظار داشتند که بچه‌ها را بتوانند زودتر در اختیار داشته باشند، هماهنگی بیشتری باشد و متأسفانه چیزی که وجود نداشت و 80‌درصد بچه‌ها تنها یکی دو جلسه تمرین کردند و مجبور بودیم این بازی را انجام دهیم و خداراشکر که بردیم.
وی در پاسخ به این سؤال که برای جام جهانی استرس دارد یا خیر نیز اظهار داشت: استرس مثبت است فکر کنم. چون گروه سختی است اما قطعاً تیم ملی هم آماده است که به امید خدا با بهترین شرایط و بیشترین آمادگی در جام جهانی حضور پیدا کنیم. می‌دانیم کار سخت است ولی قطعاً تیم ملی کیفیت خودش را دارد و قطعاً اعتماد به نفس و پیش‌‌بینی‌هایی که کادرفنی داشته‌اند به ما کمک می‌کند که حضور خوبی در جام جهانی داشته باشیم.
جهانبخش افزود: خب ببینید گروهمان گروه سختی است اما تیم ملی ایران با تمام قوا تمام تلاشش را می‌کند. تک تک بچه‌ها و کادرفنی یک دل هستیم که به امید خدا از پرچم ایران دفاع کنیم. قطعاً نمی‌رویم که فقط بازی‌هایی را انجام دهیم، آن‌جا می‌رویم که قدرت فوتبال ایران را نشان دهیم. بازی‌های سختی است اما محک خوبی است و فکر می‌کنم برای مردم ما جذاب است و تمام تلاشمان را می‌کنیم.
لژیونر موفق فوتبال کشورمان در پاسخ با این سؤال که آیا بازیکنان اطلاع داشتند که تیم ازبکستان با بازیکنان امید به تهران می‌آید یا خیر نیز نکاتی را بیان کرد: فکر می‌کنم چیزی که ما شنیدیم این تیم، قهرمان امیدهای آسیا هست و تیمشان واقعاً خوب بود و کیفیت داشت. من فکر می‌کنم در بعضی صحنه‌ها از تیم یکشان بهتر بازی کردند در صحبتی که با بچه‌ها داشتیم تیم خوب و محک خوبی بود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی