[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۵۸
  • دوره جدید

آماده‌سازی فرایند انتخابات چهاردهم ، روزنامه شیراز نوین

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: یک شب قدر دیگر در ۸ تیر برای انقلاب اسلامی در پیش داریم و مردم با هوشیاری حضور پیدا خواهند کرد و ما هم وظیفه داریم مسیر خدمت را تا لحظه آخر ادامه دهیم.
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی استانداری فارس، اسماعیل قزل‌سفلی در جلسه شورای اداری استان ضمن تسلیت شهادت رئیس‌جمهور شهید عنوان کرد: در حافظه تاریخی ملت ایران از این حوادث و رخدادا‌ها کم نبوده است.
وی خاطرنشان کرد: آن چیزی که سرمایه گران‌سنگ آیت‌الله رئیسی شد، تلاش مستمر ایشان برای آرمان‌های انقلاب اسلامی بود. جان دادن در خیمه ولایت و میدان خدمت نصیب ایشان شد و از این بابت افتخار بزرگی کسب کرد. معاون استاندار فارس با بیان اینکه قدرشناسی مردم نشان داد پای کار مردان و خادمان خود هستند، گفت: مسیر خدمت و قطار پیشرفت انقلاب اسلامی با رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری و پشتیبانی مردم قطعاً توفنده‌تر از گذشته ادامه دارد و دشمنان را ناکام خواهد کرد. قزل‌سفلی تصریح کرد: همین چند روز هم دشمنان دیدند در کشوری که مجلس جدید در حال آغاز شدن است و رئیس قوه مجریه نداریم، اما ساختار سیاسی برگرفته از متن اسلام و نظام ولایی اجازه نداد هیچ خللی در هیچ‌جایی ایجاد شود. وی با تأکید بر اینکه گفتمان خدمت با کار بزرگ رئیس‌جمهور شهید نهادینه شده و از امروز محکم‌تر از گذشته با همت و اراده و با هم‌افزایی و همدلی تداوم خواهد یافت، اعلام کرد: کاروان‌های خدمت باید با محوریت فرمانداران و حضور مسئله‌محور مدیران برای ماه‌های آینده با قوت ادامه پیدا کند و فرمانداران برنامه زمان‌بندی آن را ارائه دهند. معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس خواستار راه‌اندازی میز خدمت تخصصی در عرصه‌های مختلف از طرف دستگاه‌های اجرایی شد و گفت: مردم عزیز باید ببینند مسیر خدمت و گره‌گشایی با سرعت‌ ادامه پیدا می‌کند. قزل‌سفلی اضافه کرد: یک شب قدر دیگر در 8 تیر برای انقلاب اسلامی در پیش داریم و مردم با هوشیاری حضور پیدا خواهند کرد و ما هم وظیفه داریم مسیر خدمت را تا لحظه آخر ادامه دهیم. وی یادآور شد: فرایند انتخابات ریاست‌جمهوری از 10 خردادماه با دستور وزیر کشور آغاز خواهد شد و به مدت یک ماه با ثبت‌نام، بررسی صلاحیت‌ها، انتشار اسامی، تبلیغات دوهفته‌ای و نهایتاً برگزاری انتخابات ادامه پیدا خواهد کرد.
معاون استاندار فارس در خاتمه سخنانش به سنوات خدمتی مدیران اشاره کرد و گفت: برخی از مدیران در شهرستان‌ها بیش از 8 سال و حتی 22 سال در یک مسند قرار گرفته‌اند که باید جابه‌جایی برای پویایی بیشتر در دستور کار قرار گیرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی