[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۵۸
  • دوره جدید

برگزاری یادواره شهدا و بزرگداشت شهدای خدمت در بوانات، روزنامه شیراز نوین

به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر و در راستای برگزاری کنگره ۱۵هزار شهید استان فارس ، پیش یادواره شهدای لشکر عملیاتی ۱۹ فجر همچنین آیین بزرگداشت شهید جمهور آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی و شهدای خدمت با حضور مردم و مسئولین در شهرستان بوانات برگزار گردید.
محمد آقارشیدی دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان بوانات ضمن عرض تسلیت شهادت رئیس‌جمهور و دیگر شهدای خدمت از برگزاری یادواره شهدا به‌مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر خبر داد و در ادامه افزود: در این مراسم سردار ظهراب قنبری فرمانده لشکر عملیاتی ۱۹ فجر، چگونگی اِشغال خرمشهر تا عملیات آزادسازی خرمشهر را تشریح کرد و ضمن بیان خدمات ارزنده رئیس‌جمهور و نقش و جایگاه شهید امیر عبداللهیان در سیاست خارجی، یاد و نام و این شهدا را  گرامی داشتند. در اجرای برنامه راوی رزمنده آقای امیری با روایتگری خود در خصوص شهدای خدمت در رأس شهید جمهور همه را با خصوصیات اخلاقی شهدا آشنا نمودند و با حزن و اندوه در سوگ این شهدای گران‌قدر سوگواری انجام گرفت.
در حاشیه این مراسم علاوه بر برگزاری نمایشگاه کتاب، تعدادی از هنرمندان هنرستان آفرینش تمثال تعدادی از شهدا را ترسیم و در پایان به خانواده‌های شهدا اهدا کردند و روایتگری رزمنده دفاع مقدس از خصوصیات اخلاقی شهید جمهور، اجرای گروه سرود ولیعصر(عج) شهرستان آباده، و سخنرانی از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.
این مراسم به همت گردان ۱۱۳ امام جواد(ع) بوانات لشکر عملیاتی ۱۹ فجر، باهمکاری ناحیه مقاومت سپاه بسیج و بنیاد شهید و امور ایثارگران  و همچنین بسیج هنرمندان شهرستان بوانات روز سه‌شنبه یک خرداد‌ماه در سالن ورزشی شماره یک شهدا اداره ورزش برگزار گردید.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی