[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۵۸
  • دوره جدید

میدواری جوان شیرازی به حضور در المپیک پاریس، روزنامه شیراز نوین

 میثم محجوبی - گروه ورزش
مسابقات رنکینگ‌دار کشتی فرنگی به میزبانی بوداپست مجارستان از ۱۷ تا ۲۱ خردادماه برگزار خواهد شد و چند ستاره شیرازی نیز در این مسابقات حضور خواهند داشت.
 در این مسابقه که از سطح کیفی بالایی هم برخوردار است، محمدرضا گرایی دارنده مدال طلای جهان و المپیک در وزن ۶۷ کیلوگرم به میدان می‌رود. در کنار گرایی، سعید اسماعیلی دارنده مدال طلای قهرمانی آسیا به میدان خواهد رفت. مسابقات رنکینگ‌دار مجارستان به‌نوعی انتخابی بین این دو کشتی‌گیر است. همچنین در وزن ۶۰ کیلوگرم مهدی محسن‌نژاد و امیررضا ده‌بزرگی برای تعیین ملی‌پوش المپیکی به میدان می‌روند.
امیررضا ده‌بزرگی در گفت‌وگویی کوتاه با شیرازنوین اظهار کرد: فعلاً در شیراز به سر می‌برم و هنوز اردوی تیم ملی برای حضور در مجارستان آغاز نشده است.
وی درخصوص میزان آمادگی خود و امیدواری‌اش برای حضور در المپیک گفت: شرایط خوبی دارم. در ایران یک رقیب دارم که باید با او در راه رسیدن به المپیک رقابت کنم اما به حضور در پاریس امیدوارم.
ده‌بزرگی همچنین در پاسخ به این سؤال که رسیدن به سطح تیم ملی بزرگ‌سالان باعث رفع مشکلات مالی‌‌اش شده است یا خیر، گفت: می‌توانم بگویم بدتر شده است. چون هزینه‌های بیشتری را متحمل می‌شوم اما همچنان حمایتی وجود ندارد.
همچنین دیگری کشتی‌گیر شیرازی یعنی محمدعلی گرایی دارنده مدال برنز جهان نیز پس‌از پایان محرومیتش قرار است در این مسابقات به میدان برود. محمدعلی با تصمیم کادر فنی در وزن غیرالمپیکی ۸۲ کیلوگرم باید رقابت کند، البته به گفته مربی کشتی فرنگی اگر گرایی بتواند در این مسابقه به مدال طلا برسد، به احتمال زیاد یک فرصت دیگر در اختیار او قرار خواهند داد.
ترکیب تیم ملی کشتی فرنگی ایران در این رقابت‌ها به شرح زیر است:
۵۵ کیلوگرم: پویا دادمرز، ۶۰ کیلوگرم: مهدی محسن‌نژاد - امیررضا ده‌بزرگی، ۶۳ کیلوگرم: میثم دلخانی، ۶۷ کیلوگرم: محمدرضا گرایی - سعید اسماعیلی، ۷۲ کیلوگرم: دانیال سهرابی، ۸۲ کیلوگرم: محمدعلی گرایی - اشکان سعادتی‌فر، ۸۷ کیلوگرم: محمدحسین محمودی، ۹۷ کیلوگرم: شایان حبیب‌زارع - احتمال حضور محمدهادی ساروی، ۱۳۰ کیلوگرم: فردین هدایتی

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی