[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

واحدهای نمونه‌ استاندارد فارس مهرماه معرفی می‌شوند، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل استاندارد استان فارس گفت: با توجه به اینکه واحدهای نمونه‌ استاندارد استان فارس هفته‌ سوم مهر ماه معرفی خواهند شد، از تمام واحدهای تولیدی دعوت می‌شود که مدارک و مستندات خود را به این اداره کل تحویل دهند. مرتضی رهنما در گفت‌و‌گو با ایسنا منطقه‌ی فارس گفت: فراخوان انتخاب واحدهای نمونه‌ استاندارد، آبان‌ماه سال گذشته برای تمام واحدهای تولیدی و خدماتی ارسال و از آنان درخواست شده است که نسبت‌به تکمیل و تحویل مدارک اقدام کنند.
او خاطرنشان کرد: بازه‌ زمانی مورد نظر برای انتخاب واحدهای نمونه‌ استاندارد، خردادماه سال گذشته تا خردادماه امسال و ارزیابی‌های انجام‌شده در این بازه زمانی خواهد بود. رهنما درخصوص موضوعات مد نظر برای انتخاب واحدهای نمونه‌ استاندارد گفت: تداوم شرایط استانداردی که کالا مطابق با آن تولید یا خدمات
 بر آن اساس عرضه می‌شده، شرط اصلی مد نظر است؛
 به این معنی که واحد در بازه زمانی مشخص‌شده، موردی از تذکر، اخطار یا ابطال پروانه‌ استاندارد در پرونده خود نداشته باشد. رهنما از وجود 900واحد تولیدی و خدماتی تحت پوشش استاندارد در استان فارس خبر داد و گفت: تمام این واحدها می‌توانند مدارک خود را برای شرکت در این مسابقه تکمیل کرده و ارائه کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی