[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

علیپور، قربانی بی‌اعتمادی سرمربی تیم ملی به لیگ ایران شد، روزنامه شیراز نوین

پیشکسوت نامدار فوتبال کشورمان و پرسپولیس گفت: برای من باورپذیر نیست که سیدجلال حسینی تیم ملی را در جام جهانی همراهی نکند. به نظر من، سرمربی تیم ملی او را برای مرحله بعدی در نظر دارد.
فرشاد پیوس، پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس و تیم ملی کشورمان در پی اعلام فهرست تیم ملی برای سفر به ترکیه اظهار داشت:
من فکر نمی‌کنم سرمربی تیم ملی، سیدجلال حسینی را کنار بگذارد. من از نیت وی خبر ندارم ولی تلقی خودم این است که شاید خواسته به او استراحت بدهد. سیدجلال حسینی قطعاً از آن مهره‌هایی است که به کار تیم ملی می‌آید و در جام جهانی هم کارآیی خواهد داشت. توانمندی، هوش و تجربه او در این تیم جایگزین ندارد.
به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، وی ادامه داد: یکی دیگر از موارد هم علی علیپور است. واقعاً برای من هضم کردنی نبود که بازیکنی مثل او در تیم ملی نباشد. شاید او قربانی بی‌اعتمادی سرمربی تیم ملی به لیگ ایران شده باشد، وگرنه علیپور حتی می‌توانست به نیمکت تیم ملی هم نزدیک شود و ای کاش او هم حضور داشت.
آقای گل سابق فوتبال ایران درباره شرایط پرسپولیس برای فصل آینده تصریح کرد: امیدوارم پنجره نقل و انتقالات باز شود و در هر حال به نظرم بازیکنانی که قراردادشان پایان یافته است باید بیایند و قرارداد ببندند، به ویژه اگر مشکل ادامه پیدا کند. بعضی چیزها جایگزین ندارد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی